Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
380 postów 1456 komentarzy

Argonauta

Argo - Wszystko co chcesz jest możliwe. Patrz tylko na to, czego nie widać....

Poświęcanie...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...czy/li pożeranie?

 

 

 

ROZ-POZNAJ SIEBIE.

Ostatnia linia kłamstwa.

 

 

 

 

Nie wierzę w przepowiednie. Uważam je za swego rodzaju plan realizowany poprzez lata.

 

 

 

 

 

 

Wiara w przepowiednie sprawia, że część społeczeństwa wierzy w cudowne ocalenie ojczyzny przez jakiegoś rycerza na białym koniu. I tak czas leci, obce służby robią swoje, a rycerza jak nie ma, tak nie ma...

 


Służby już dzisiaj produkują kłamstwa, na które będą się powoływać za 20-50-100 lat.

 

 

Swego czasu rozgoniłem agenturalne towarzystwo skupione wokół niejakiego Arteuzy na forum gazety prawnej. Arteuza vel Atraktor vel K.Frzysiak? przeniosło się ze swoimi bajeczkami na nowe, specjalnie ku temu celu stworzone, forum:

//koniecswiata.info/forum/topic/232/wiek-xxi-wizje-i-przepowiednie-wolna-dyskusja-i-dociekania/page/96/

 

Tam gromada „wielbicieli” bezkrytycznie hołubi każde słowo „proroka” Atraktora.

Za krytyczne uwagi, wcale nie wulgarne, zostałem tam zbanowany – a regulaminu forum przecież nie złamałem.

Arteuza, aby przydać sobie wiarygodności powoływał się na jakieś bliżej nieznane centurie Nostradamusa – zagadkowe, że towarzystwo na tym forum, wybitnie antyNWO wytykające pochodzenie różnym ludziom – zupełnie za nic ma pochodzenie Nostradamusa. Kompletnie im to nie przeszkadza – taka to schizofrenia...

 

Namawiam wszystkich do logowania się na tym forum i krytycznego dobrze z-argumentowanego komentowania bajeczek tam prezentowanych.

 

Nie łudźmy się – oni nigdy nie zrezygnują z prób okupowania naszego kraju – ta wojna nigdy się nie skończy i zawsze musimy być w pogotowiu.

 

Na tym polega oczywiście rola służb, aby namierzać takich ludzi i eliminować ich z internetu.

Służb nie ma, więc to my musimy być taką służbą.

 

Chodzi oto, że dzisiaj są to dla nas śmieszne bajki, za 20 – 30 lat nikt z nas nie będzie o tym pamiętał – ale służby właśnie na Arteuzę będą się powoływać tworząc niestworzone historie – ułudę – dla naszych potomków w przyszłości.

Będzie to historia nieweryfikowalna – powoływać się będą wyłącznie na fakt istnienia takiego gościa i jego „przepowiednie”. Prawie na pewno tak było w czasach Nostradamusa – większość uważała go za szarlatana i oszusta – dziś tysiące się nim podniecają, a przemysł kłamstwa nie ustaje w podtrzymywaniu jego mitu.

Czyż słowo centurie nie zostało specjalnie ukute po to, aby nadać „przepowiedniom” profesjonalny styl ??

 

Służby dzisiaj produkują kłamstwa na które będą się powoływać za 20-50-100 lat.

 

To jest właśnie myślenie polityczne – na 100 lat do przodu.

 

 

Bardzo podejrzliwie przyglądam się wszelkiego rodzaju objawieniom maryjnym.

To chyba trochę nienormalne, żeby Bóg, prawie że po kryjomu, spiskował z ludźmi dobrej woli w celu ochrony ich przed złymi ludźmi?

Bóg nie może być ograniczony – bo inaczej nie byłby Bogiem.

Jeśli Bóg spotyka się z Mojżeszem w Namiocie Spotkań – to znaczy, że jest ograniczony. A więc nie może być Bogiem. Czym jest?

To wyjaśnić mogliby najwięksi anglo-sascy macherzy od stuleci zdobywający przewagę nad światem.

Wydaje mi się, że temat został wyczerpany tutaj:

//argo.nowyekran.net/post/96781,pytanie-zasadnicze

 

Niektórzy uważają te objawienia za przejaw działalności demona, który wprowadza ludzi w błąd.

 

Medżugorie – wystarczył mi film z takiego objawienia, gdzie trójka wybrańców jak na komendę pada na kolana – i każde wlepia oczy w inne miejsce w przestrzeni.

Tu za oszustwem stoją ludzie, a widzenia żadnego nie ma.

 

 

Fatima jest niezmiernie frapująca.

 

Postać, która pokazała się dzieciom (dlaczego to są zawsze dzieci, albo ubodzy na umyśle? Żeby nie połapali się w mistyfikacji?) prosiła o poświęcenie Rosji jej niepokalanemu Sercu.

Na początku ukazywała się tylko 13 dnia miesiąca – od razu mam pytanie: dlaczego Bóg jest uzależniony od kalendarza?

 

Wiele zresztą zdarzeń na świecie dzieje się właśnie 13-ego.

Na przykład wyłapanie średniowiecznych banksterów – czcicieli słowiańskiego Welesa – odbyło się 13 października 1307 roku. Od tamtego czasu ukuto termin - 13 w piątek - jako dzień pechowy.

 

”Przyszłam z Raju, Ja przyszłam poprosić was, abyście przychodzili tu każdego 13-ego dnia miesiąca, przez 6 miesięcy, o tej samej porze. Potem wam powiem kim jestem i czego oczekuję. Potem przyjdę siódmy raz”.

“Czy wy wszyscy ofiarujecie siebie Bogu i przyjmiecie cierpienie, które On wam ześle jako zadośćuczynienie za grzechy i nawrócenie grzeszników?” W dziecięcej i heroicznej prostocie dzieci odpowiedziały: “My chcemy tego”.

 

Prośba „Maryi” o poświęcenie Rosji pojawiła się tuż przed rewolucją w Rosji 1917 roku, po prawie roku widzeń (od 1916 roku anioł - trzy razy)

 

I jej nie zapobiegła. Postać z widzenia prosiła o zachowanie tej prośby w tajemnicy. Łucja wyjawiła światu ten fakt dopiero w 1941 roku.

 

"Wy widzieliście piekło, miejsce dokąd idą dusze biednych grzeszników. W celu uratowania ich, Bóg chce, aby nabożeństwo do Mojego Niepokalanego Serca rozszerzało się na całym świecie i wzrastało. Jeśli ludzie zrobią to, co ja ci powiem, wiele ludzi będzie uratowanych i tutaj będzie pokój, wojna się zakończy jeśli ludzie szczerze przestaną bluźnić Bogu. Jeśli nie przestaną podczas pontyfikatu Piusa XI, to wybuchnie jeszcze gorsza wojna. Jeśli ty nagle zobaczysz jasne nieznane światło w nocy, wiedz, że to jest znak od Boga, że On oznajmia tobie, że zamierza ukarać świat za grzechy. Uczyni to poprzez wojnę, głód, prześladowanie Kościoła i Papieża. W celu zapobieżenia temu, Ja  proszę, aby Rosja była poświęcona Mojemu Niepokalanemu Sercu.I, żebyś ty przyjmowała Komunię Świętą w każdą pierwszą sobotę miesiąca jako wynagrodzenie. Jeśli ludzie zrobią, tak jak proszę i rzeczywiście uważać będą na moje słowa, Rosja się nawróci i tu będzie pokój. Jeśli to się nie zdarzy, Rosja będzie rozprzestrzeniać błędne nauki po świecie, wojna i prześladowania Kościoła są nieuniknione.

 

 

Bóg prosi ludzi, aby ci go prosili o to, by swą wolą zmienił bieg wydarzeń – czyż to nie dziwne?

Mówi się, że demon, aby miał dostęp do człowieka – musi uzyskać na to jego zgodę.

 

 

Poświęcić Rosję. Jej sercu.

 

Wcześniej Aztekowie poświęcali swoich niewolników i jeńców bogowi deszczu.

Zabijali ich w ofierze na szczycie piramidy, zjadali wycięte z ich piersi serca.

 

Taka myśl przychodzi mi do głowy.

Może poświęcenie Rosji było przyzwoleniem na jej zniszczenie?

 

Dziś już wiemy, że myśl i słowo stwarzają świat.

Zresztą, czyż w Bibli nie ma : ”A na początku było słowo". "A słowo ciałem się stało”.

 

Od dawien dawna wiedzą o tym i banksterzy i ludy zachodu.

Od setek już lat niemcy uprawiają antypolską propagandę – aż Polacy zaczęli sami wierzyć w te kłamstwa o sobie. Im bardziej pozwalali 5 kolumnie rozrosnąć się na organizmie państwa – tym większe uzyskiwali potwierdzenie, że te kłamstwa to prawda.

 

Poświęcić.

 

Jedno słowo, a tyle znaczeń.

 

 

Obecnie rewolucję pod auspicjami średniowiecznych banksterów mamy w Syrii.

 

 

Terrorysta nasłany przez anglo-saskich banksterów zjada ludzkie serce.

Znak?

 

 

 

 

 

 

 

 

//www.marypages.com/FatimaPolski.htm

 

 

 

KOMENTARZE

 • Rewolucja w 1917
  Rewolucja w Rosji zaczęła się w 1917 roku.
  Mnie dziwi brak konkretnych fotografii z cudu słońca. Jest kilka fotografii tłumu który patrzy się w stronę nieba , ale nie ma zarejestrowanych żadnych anomalii słonecznych
 • Czemu Bóg nie objawia się wszystkim ludziom?
  Masz ciekawe spostrzeżenia - też mnie dziwi proszenie Boga ludzi o to żeby oni jego prosili. Ale to może być po prostu szacunek wolnej woli człowieka - Bóg chce żeby człowiek sam z siebie poprosił - nic na siłę.
  Natomiast Ja cały czas się dziwię właśnie dlaczego Bóg wszelkich objawień dokonuje skrycie ????? Zawsze jednej lub kilku osobom , tak że inni muszą już wierzyć lub nie relacji człowieka ??
  Dlaczego Bóg nie może objawić się na całym świecie , na niebie i powiedzieć tak : " Jestem Bogiem , daję życie wieczne duszy. Jeśli będziecie zachowywać miłość w sercu i prawdę , nie unikniecie śmierci i cierpień, ale po śmierci wasza dusza - czyli Wy sami ale bez ciała , będziecie żyć w szczęśliwości wiecznie ". I tyle jasno i zwięźle. A tak to ludzie muszą się czegoś domyślać , interepretować . Przecież jeśli coś mówicie dzieciom żeby czegoś nie robiły bądź robiły to mówicie jasno i bezpośrednio: Nie rób tego , bo stanie się to , a to.
 • Rosja i przed bolszewikami była chorym krajem
  A co do Twojej opinii że Rosja została poświęcona właśnie przez oddanie jej bolszewikom - to nie do końca bo przecież wcześniej Rosja nie była święta..
  A w zasadzie jej ustrój niewiele był lepszy od komunistycznego - np 20 lat obowiązkowej służby w wojsku - czy to jest normalne??
 • @LeAN 00:21:54
  Fakt, dzięki, nie jestem znawcą Pisma.
 • @. . 23:42:37
  No faktycznie, 13 października będzie rocznica 706 lat od wyłapania czcicieli słowiańskiego Welesa - czyli Templariuszy.


  Protoplastów anglo-saskich banksterów.

  Już po ptokach.
 • @prometeusz
  chwilka-(za św.Pawłem) - nie jesteśmy już dziećmi, które Bóg kiedyś prowadził "za rączkę"- z nowym Przymierzem staliśmy się dorośli i są większe wymagania Ojca- przede wszystkim Odpowiedzialność za swoje wybory i Świadomość swojej woli i konsekwencji uczynków
  Skoro Rosja grzeszy/błądzi od wieków i rozsiewa to po Azji, Europie i dalej i nie może sama się podźwignąć z bagna..my jako bardziej świadomi i odpowiedzialni jej bracia winniśmy coś zrobić w tej sprawie ...ale samodzielnie
 • |Nie wierzę w przepowiednie. Uważam je za swego rodzaju plan realizowany poprzez lata."
  Dokładnie do tego samego doszedłem.
  Cwaniaki napisały bajeczki dla goim i potem im wszystko wolno bo "są narodem wybranym"
 • @piano 11:54:08
  "Skoro Rosja grzeszy/błądzi od wieków i rozsiewa to po Azji, Europie i dalej i nie może sama się podźwignąć z bagna..my jako bardziej świadomi i odpowiedzialni jej bracia winniśmy coś zrobić w tej sprawie ...ale samodzielnie"

  Od wieków?

  A skąd wiesz, że błądzi? My patrzymy na Rosję poprzez pryzmat naszych niemiłych doświadczeń.

  Inne narody, np. Serbowie, Syryjczycy, Kolumbia, Ekwador cenią Rosjan. A krytykują amerykanów - jak się dobrze rozejrzeć - to kto największe burdy wyczynia po świecie?

  A przede wszystkim - okradają nas - ba - cały świat - poprzez dolara.
 • Maciej Piotr Synak
  tak sobie myślę -trudno to określić jednym słowem , ale to coś o czym wciąż wspominał np.Ossendowski- ten demon przeklęty Rosji, niezmieniony po upadku caratu,cala spuścizna mongolskiego mrocznego okrucieństwa, kompletna degeneracja człowieczeństwa - to było tam wcześniej niż bolszewizm, bolszewizm tylko to utrwalil i...rozlał na Azję, itd...
 • ----------- oto przykład-- żyjący już własnym życiem
  --- poniższy filmik przedstawia Panię / DZIAŁAJĄ już w 3 / bizneswomen ! biznes padł / DOSKONALE WYSZKOLONA w zepter garnki - LATA PRACY !!
  --znalazła nowe jak się zdaje ZNAKOMITE zródło dochodu

  http://www.youtube.com/watch?v=qwFQPZ6zIjk

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej