Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
380 postów 1456 komentarzy

Argonauta

Argo - Wszystko co chcesz jest możliwe. Patrz tylko na to, czego nie widać....

Antyrosyjska propaganda nieustaje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Napuszczanie Polaków na mocarstwo atomowe - a nuż się nabiorą?

 

Miesiąc temu media straszyły Lachów Rosją, w tym tygodniu powtórka z rozrywki.

 

 

"Gdyby Putin rozkazał wojsku rozpocząć wojnę z Polską, to wojsko by tego rozkazu nie było w stanie wykonać. Od razu pojawiłby się problem logistyczny: należałoby przejść przez całą Białoruś, a już to mogłoby przekroczyć możliwości rosyjskiej armii - mówi Suworow."

 

Czyżby superagent Suworow zapomniał, że w Obwodzie Królewieckim stacjonuje więcej czołgów niż Polska w ogóle ma?

 

"Niedawno mogliśmy zobaczyć siłę Rosji. Kraj ten przeprowadził wielkie manewry wojskowe. Jest się czego bać? – pyta swojego rozmówcę Piotr Zychowicz. Zdaniem Wiktora Suworowa – nie ma. Te manewry nie są wcale dowodem siły Rosji, są dowodem jej słabości. Gdy już nie ma się ludziom niczego do pokazania, wyprowadza się wojska w pole, żeby zademonstrować, że nadal ma się mocną pozycję."

 

Nie, pewnie, że nie. Szkoda, że my nie jesteśmy w stanie wystawić takiej ARMII  na ćwiczenia.

 

"Dalej opowiada, że z jego informacji wynika, że w szeregach armii nastąpiła całkowita i ostateczna demoralizacja. Oficerowie niskiego i średniego szczebla są nastawieni antyreżimowo, a jeszcze bardziej nienawidzą Putina szeregowcy."

 

Nie, no, to już są jakieś bajki dla dzieci...

 

 

Z kolei te słowa..

"Suworow twierdzi też, że rozpad Rosji jest nieunikniony. - Od 20 lat to, co pozostało po Związku Sowieckim trzeszczy w szwach, i w końcu te szwy puszczą. Nie ma wątpliwości, że Władimir Putin jest ostatnim prezydentem Rosji. Dodaje jednak, że biorąc pod uwagę skalę napięcia, jakie obecnie występuje na terenie Federacji Rosyjskiej, rozpadowi tego tworu może towarzyszyć fala brutalnej, gwałtownej przemocy.

Jeżeli chodzi o to, co grozi Polsce w związku z przewidywanymi procesami, odpowiada, że dla nas błogosławieństwem jest nasze sąsiedztwo z Białorusią i Ukrainą, które leżą między Rosją i Polską. - Gdy w Rosji dojdzie do przewidywanego przeze mnie trzęsienia ziemi, do was dojdą tylko niewielkie drgania - mówi Suworow.

- Największe zagrożenie związane jest z tym, że na terenie Rosji znajduje się olbrzymia ilość broni nuklearnej. Gdy państwo to zacznie się załamywać i pogrąży się w wojnie domowej, głowice mogą wpaść w nieodpowiednie ręce - mów Suworow. Dodaje też, że cała Rosja jest tykającą bombą.

 

...świadczą o tym jakie plany mają amerykanie.

 

 

A w tych planach jesteśmy małpoludami, którzy za wolność waszą i naszą, czyli w interesie sitwy bankowej, mają iść na śmierć.

 

 

Jak Napoleon pod Samosierrą powiedział "Zostawcie to Polakom!" (200 ludzi przeciwko 3800!), to nie chodziło mu o to, że oni sobie z tym poradzą, tylko o to, że nie chciał wysyłać francuzów na pewną śmierć. A Polaków - czemu nie.

 

 

Żeby ukryć prawdę, opowiada się bajeczki, a potem prosty lud te bajeczki opowiada...

 

 

 

 

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Si%C5%82y_Zbrojne_Rzeczypospolitej_Polskiej#Uzbrojenie_i_wyposa.C5.BCenie

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wiktor-Suworow-Rosja-niedlugo-zniknie-z-mapy,wid,15889304,wiadomosc.html?ticaid=1111ca&_ticrsn=3

KOMENTARZE

 • Na temat polityki zagranicznej
  JKM dawno powiedział: Żadnych emocji tylko INTERESY!!! I tak jak z zakazem deficytu budżetowego został wyśmiany. Dziś sikorka robi loda komu popadnie.
 • @oleg 14:07:17
  *
  tow. politruk oleg już w pracy...

  *
 • reklama własna
  Jeżeli chce się sprzedać książki to się gada i pisze co marketingowiec wydawnictwa zaleca. Ten człowiek też chce coś zarobić, może nie ma emerytury?
 • -------------------- stara żydoska zasada !!!!!
  ----------- PRZEFARBOWAĆ i bohaterem zrobić --CZAS się już NAUMIEĆ co / demokracja / lansuje ! --to KOŃ TROJAŃSKI niechybnie jest !!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej