Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
380 postów 1456 komentarzy

Argonauta

Argo - Wszystko co chcesz jest możliwe. Patrz tylko na to, czego nie widać....

Ali Chamenei ostrzega przed końcem świata

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Irański przywódca duchowy ajatollah Ali Chamenei wezwał Irańczyków do tego, aby przygotowali się do wojny i na nadchodzący koniec świata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Irański przywódca duchowy ajatollah Ali Chamenei wezwał Irańczyków do tego, aby przygotowali się do wojny i na nadchodzący koniec świata - czytamy na newsru.com.

 

 

 

Ali Chamanei, fot. AFP
Ali Chamanei, fot. AFP
fot. -
Przesłanie to ajatollah zawarł w swoim ostatnim orędziu do mieszkańców Iranu. Chamenei powiedział również wiernym, aby oczekiwali na przybycie 12. ukrytego imama Mahdiego. W Iranie wierzy się bowiem, że ukryty imam jest zbawcą, który ma powrócić tuż przed końcem świata, aby wprowadzić na nim islamski porządek.- Imam Mahdi ma ogromne znaczenie w nauczaniu naszej świętej religii - zaznaczył Ali Chamenei. 

Duchowy przywódca powiedział również, że obowiązkiem Irańczyków jest przygotowanie się na przybycie wielkiego wodza (czyli imama - przyp. red.). - Jeśli myślimy o sobie, jak o wojownikach 12. imama, musimy być przygotowani do wojny - dodał.

- Za pomocą Boga cywilizacja islamska będzie dominować na świecie. Takie jest nasze przeznaczenie - powiedział ajatollah.

Jak donoszą irańskie media, władze rozpoczęły rozpowszechnianie broszury zatytułowanej "Ostatnie sześć miesięcy". Otrzymują ją żołnierze. Ma ona ich zachęcać do przygotowań na nadejście imama oraz do walki z Zachodem, który rośnie w siłę jeśli chodzi o broń jądrową.

Pod przewodnictwem Alego Chamenei w Iranie powstało kilka ośrodków badawczych, które zajmują się zbieraniem informacji na temat przyjścia imama. Co roku odbywają się również na ten temat konferencje.

 

 

 

//wiadomosci.onet.pl/swiat/ali-chamenei-ostrzega-przed-koncem-swiata,1,5186227,wiadomosc.html

 

KOMENTARZE

  • Dramat.
    Nastąpi koniec świat jaki znamy.To można wyczytać z Biblii, a muzułmanie też coś kumają, bo mają to zapisane, ale w swoich pismach. Ogólnie z objawień wynika, że dla dobrych ludzi /wierzących w Chrystusa/ czas nie ma znaczenia. Czy świat taki jak obecnie skończy się dzisiaj, czy jutro?. Za sto lat, czy za dwieście? I tak wiadomo, że musi się skończyć. To, w czym uczestniczymy to brnięcie donikąd. Musi przyjść Zbawiciel. Ryba psuje się od głowy, a głowy rządzących tym światem są puste. Miłości do bliźniego w nich nie uświadczysz. Tylko pycha. Dramat.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej