Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
380 postów 1456 komentarzy

Argonauta

Argo - Wszystko co chcesz jest możliwe. Patrz tylko na to, czego nie widać....

Werwolf – jak to się odbywa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

5 kolumna w życiu Polaków.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Po przybyciu do obcego kraju początkowo zabiegają o względy mieszkańców, zawierają małżeństwa, potem utwierdzają swoją pozycję, nabywają dobra, urzędy, aż w końcu pozbawiają miejscowych znaczenia i wpływów.
 
 
 
 
 
Tak więc 5 kolumna w Polsce żeni się z naszymi kobietami i w ten sposób niszczy, obniża ilość żywiołu polskiego w Polsce.
 
 
 
Na obecnym etapie chodzi także o o bniżenie żywiołu polskiego w danej konkretnej rodzinie lub wprowadzenie dywersji w określony krąg osób. 
 
 
 
 
Znamy takie przypadki, niektóre są udokumentowane.
 
Najczęściej dotyczy to osób, które znacznie oddziałowują na całe społeczeństwo.
 
Żona Pawła Jasienicy, historyka, która była funkcjonariuszem SB i regularnie donosiła na męża oraz nieudokumentowane jak np. żona Aleksandra Brucknera, znanego przedwojennego slawisty.
 
Czasami młoda żona jest nagrodą za współpracę.
 
Inne przykłady: Marcinkiewicz, Jackowski, Sakaszwili, Juszczenko – ostatnie dwa nazwiska na podstawie artykułu z portalu 3 obieg.pl
 
I wiele wiele innych.
 
(Ale raz! = Alle raus!)
 
 
 
 
Wprowadzanie z premedytacją swoich ludzi do polskich rodzin jest normalną praktyką służb.
 
 
 
Żyją w Polsce, to z kim mają się się żenić, jak nie z Polkami?
 
 
Jednak ludzie ci, potrafią całe życie udawać przykładnego męża (lub nim być mimo np. własnego niezadowolenia) tylko po to, aby na rozkaz w ramach 5 kolumny obniżyć ilość żywiołu polskiego – a niekoniecznie z miłości. A czasami wcale nie są przykładem do naśladowania, takim są tylko na początku.
 
 
Aby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, lub więcej, w myśl zasady o maksymalizacji zysków, służby dobierają swoim ziomkom określoną osobę jako materiał na żonę.
 
 
 
Na rozkaz, zależnie od potrzeb służb, młode wilczki interesują się osobą wytypowaną przez służby.
 
Służby aktywnie wspierają ich działania i udzielają im pomocy prowadząc rozeznanie personalne, społeczne, psychologiczne i finansowe ofiary oraz zapewniając zaplecze personalne i finansowe.
 
 
 
Wilk musi więc być perfekcyjnym kandydatem pod każdym lub prawie każdym względem.
 
Przede wszystkim musi udowodnić, ze jest idealnym kandydatem na męża i ojca. Jest grzeczny, ułożony, bezkonfliktowy, a jednocześnie męski i stanowczy, do tego najlepiej majętny, co też podnosi prestiż kobiety, a co nie jest trudne, jeśli ma dodatkowe fundusze w ramach nieformalnej pomocy służb niemieckich lub legalnych innych form finansowania otrzymanych na zasadzie znajomości i wzajemności (fundusze, stypendia, nagrody, atrakcyjne zlecenia, atrakcyjne kredyty spłacane nieformalnie i wiele innych) 
 
 
patrz też: 
 

 

„5 kolumna na Pomorzu Gdańskim” Seweryn Osiński [nieformalne finansowanie]

 

„Zagraniczne kredyty dla niemców w Polsce 1919 - 1939” Tadeusz Kowalak

 

 
 
Nie muszę chyba dodawać, że to finansowanie odbywa się z pieniędzy bezpośrednio zagrabionych i wyciągniętych z budżetu Polski. Tak też odbywa się szeroka forma pomocy finansowej dla niemców, tak jak to opisano ww. książkach
 
Wszystkie działania wykonuje w ramach pomocy tzw. skrzydłowych, dokładnie tak, jak odbywa się to w przypadku zawodowych uwodzicieli (wpisz: uwodzenie skrzydłowy)
 
 
Okulary uwodziciela sąnajczęściej lustrzane,duże i zasłaniają sporą część twarzy - w ten sposób uwodziciel utrudnia rozpoznanie i zapamiętanie swojej twarzy przez niepowołane osoby. Powyżej zdjęcie przykładowych okularów.
 
 
Proces odbywa się na zasadzie zaspokojenia największej potrzeby jaka występuje u ofiary. Jeśli w domu brakowało miłości – jest bardzo opiekuńczy i zrównoważony itd.Jeśli w domu było skromnie - ostatecznym atutem mogą stać się pieniądze i wizja niezmąconego spokoju w życiu.
 
Ofiarą na początku manipuluje się ZAWSZE poprzez osoby trzecie, do pierwszego spotkania nigdy nie dochodzi wprost, zawsze poprzez znajomych na zasadzie: poznaliśmy się na imprezie u koleżanki.
 
Ofiarę stopniowo nagania się w kierunku odpowiedniej osoby poprzez pomocników tzw. skrzydłowych. Skrzydłowi również subtelnie manipulują otoczeniem ofiary, aby wpłynęło na jej decyzje. Powstaje wrażenie przypadkowości.

Jednocześnie subtelnie odsuwa się kontrkandydatów, np. podsyłając mu inną kobietę, w inny sposób dyskredytując w oczach ofiary w zaplanowany sposób wyglądający na przypadkowy.
 
Najskuteczniejszą formą manipulacji jest zawsze manipulacja poprzez osoby trzecie. Zawsze wtedy powstaje wrażenie przypadkowości.
 
 
Jednocześnie stopniowo, nienachalnie i subtelnie pogłębia się u ofiary jej lęki - punktuje najsłabsze strony osobowości. 
 
 
Wtedy ofiara w pewnym odcinku czasu zaczyna dokonywać pogłębionej refleksji nad swoim życiem i przyszłością i myśląc o nowym znajomym zaczyna dostrzegać możliwość zaspokojenia swoich głębokich potrzeb właśnie przez tę osobę.
 
Powstaje fałszywe wyobrażenie o przypadkowym spotkaniu i spontanicznie rozwijającej się miłości.
 
Podręczniki o uwodzeniu powinny stać się obowiązkową lekturą dla każdej dziewczyny.
 
Po trzech miesiącach znajomości - na rozkaz - wilk oświadcza się swojej brance, a potem - na rozkaz - w ramach wypracowanych procedur odpolacza swoje dzieci.
 
Tak więc wilk jest syty i ...wilk jest cały. 
 
 
 Przykład okularów.
 
 
 
 
Przykład właściwych okularów.  W tym przypadku modelem jest kobieta, co akurat nie jest dobre, bo po prostu kobiety mają bardziej wyraziste buzie, łatwe do rozróżnienia, a mężczyźni w takich okularach są podobni jeden do drugiego. Zamiennie stosują inne okulary, krzykliwe, niepasujące do poważnej osoby, za którą pragną uchodzić.
 
 
 
Wykonują w swoim życiu niewielkie manewry o charakterze antypolskim skoordynowane z potrzebami niemieckich służb specjalnych.
 
Oznacza to, że nie łamią prawa, zaś każdą swą wypowiedź i działanie o charakterze antypolskim potrafią wytłumaczyć „własną”: indolencją, głupotą, polniszewirszaft, przypadkiem, „takie jest życie” itd. itd., w myśl wypracowanych przez ostatnie kilkaset lat metod.
 
 
Zależnie od potrzeb służb specjalnych, swoich osobistych predyspozycji i możliwości oraz wszystkich zewnętrznych okoliczności, w swych dzieciach prowadzą procesy o różnym stopniu i natężeniu, by ostatecznie doszło w tych dzieciach do:
 
 • o bniżenia poczucia polskości
 • wykształcenia uczuć niechęci do polskości (patrz wypowiedź Tuska poniżej)
 • wykształcenia uczuć zawiści i nienawiści do polskości
 • wykształcenie zachowań typu „polskie piekiełko”
 • wykształcenie pogardy dla Polaków
 • wykształcenie nienawiści do Polaków
 • wykształcenie osobowości skłonnej do współpracy w ramach 5 kolumny
 • wykształcenie osobowości skłonnej do związania swojego życia z ideologią 5 kolumny
 • wykształcenie osobowości skłonnej do aktywnej pracy na rzecz 5 kolumny
 • wykształcenie osobowości skłonnej do aktywnej pracy na rzecz niemiec (wprost)
 • wykształcenie osobowości skłonnej do pracy dla niemieckich służb specjalnych
 • wykształcenie osobowości skłonnej do popełniania morderstw w imię zaakceptowanej ideologii 5 kolumny
 • wykształcenie osobowości skłonnej do masowych morderstw (bandy Selbstschutz) w ramach ideologii niemieckiej
 
Procesy zatrzymują się na różnych etapach, jak napisałem powyżej, w zależności o szeregu czynników. 
 
Np. nikt nie planuje zrobić ze swoich dzieci zawodowych morderców, bo im to zwyczajnie nie odpowiada, nie mieści się to w ich systemie wartości i przekonań.
 
Jednemu wystarczy, że jego dzieci nie będą stanowić wspólnoty z innymi Polakami (obniżenie żywiołu polskiego, fizyczny brak jednego obywatela działającego w interesie Polski) a inny będzie próbował wciągać swoje dzieci do aktywnych działań werwolfu, bo taka mu odpowiada ideologia.
 
 
Tym sposobem mają możliwość prowadzić spokojne, czasem sielankowe, zabezpieczone pod względem finansowym życie, w zamian za niewielkie usługi o charakterze antypolskim, które w konsekwencji tworzą szeroki antypolski front.
 
 
 
 
Donald Tusk w czasopiśmie ZNAK 1987, nr 11/12 (listopad/grudzień) = nr 390/391 :
 
 
 
 
 
 
 
  Czy w twoim domu też czai się wróg?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Oczywiście usunięto mi z bloga ilustrację z wypowiedzią Tuska....
 
 
 
Spróbujcie wpisać w gogla słowo selbszulc, selbsszuc nic nie pokaże....żadnych skojarzeń, nawet: czy chodziło ci o

Selbstschutz ?

 

 

KOMENTARZE

 • temat jest bardzo ważny, bo ten tzw Werwolf realizuje filozofię. ..
  Drang nach Osten. W przeciągu tysiąca lat granicą Niemiec przesunęła się o tysiąc kilometrów na Wchód i pewnie dalej będzie się przesuwać. Świadczą o tym wykopaliska. Podobno ślady bogatej, na wysokim rozwoju cywilizacji słowiańskiej odkrywano aż pod Hannoverem.
  Z drugiej strony te pół miliona hektarów polskiej ziemi w rękach niemieckich na Pomorzu Zachodnim, świadczą, że ta filozofia działa dalej i nawet chyba przyśpiesza.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej