Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
380 postów 1456 komentarzy

Argonauta

Argo - Wszystko co chcesz jest możliwe. Patrz tylko na to, czego nie widać....

Chiny - nie dajcie się nabrać!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Anglosasi szykują Armaggedon wolnym narodom.

 

Chiny pomogą społeczności międzynarodowej w walce z terroryzmem i zapewnią bezpieczeństwo swoim obywatelom i organizacjom poza granicami kraju. Z takim oświadczeniem wystąpił przewodniczący ChRL Xi Jinping, komentując śmierć trzech Chińczyków w ataku na hotel w Mali.

 

— Przewodniczący Xi Jinping zdecydowanie potępił te brutalne działania i złożył głębokie kondolencie rodzinom ofiar – wynika z dokumentu.

— Chiny zacieśnią współpracę ze społecznością międzynarodową, będą zdecydowanie tłumić agresywną działalność terrorystyczną, której celem jest krzywdzenie niewinnych ludzi, oraz bronić pokoju i spokoju na całym świecie – agencja TASS cytuje fragment oświadczenia przewodniczącego Chin.

 
 
 
Koncentracja wojsk w jednym miejscu i Armaggedon.

I wyjdzie, by omamić narody z czterech narożników ziemi, Goga i Magoga, by ich zgromadzić na bój, a liczba ich jak [ziaren] piasku morskiego. 9 Wyszli oni na powierzchnię ziemi i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane; a zstąpił ogień od Boga z nieba i pochłonął ich. 10 A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie są Bestia i Fałszywy Prorok.
 
 
 

 


Warto zwrócić uwagę:

załoga to: Janek (jakby to powiedzieć - czarny Murzyn, który podejmie się najgorszej roboty za psi grosz - tu jako alegoria Słowianina, który jest okłamywany oszukiwany i okradany od 1000 lat przez lud z zachodu, który przejął prawie całą jego ziemię i całą historię...) Słowianin powiedzie wszystkich na śmierć, aby ocalić świat. Następnie osobnik o jakby hinduskich rysach twarzy oraz kolega o skośnych oczach...może Chińczyk??

To są zgromadzone armie... Czy wszystko się zgadza?

Ocaleli ci, którzy namówili załogę do "uratowania świata" przed zarazą wojną czy jak to tam nazwać - czyli angielka i niemka (blond cyborg, a może raczej klon). Sami wywołali wojnę, sami ją cały czas podtrzymują finansując PI, aby podpuścić inne narody, żeby zechciały ją zakończyć - i zebrać się w jednym miejscu.

Czy wszystko się zgadza? Czy - nawiązując do star wars - agresor nie znajduje się przypadkiem na ziemi o symbolicznym imieniu Mustafar nawiązującym do imienia arabskiego?
 

 
 

Ale tak naprawdę to przyczyna tej wojny - Imperator, siedzi sobie w samym centrum cywilizacji republikańskiej. Następuje Armaggedon - wszyscy giną, ocaleli jedynie angole, którzy obejmują pełnię władzy nad światem....
 
 

"Przepowiednie"...
Zaplanowane "przepowiednie"
 

 

 
 
Jak w reklamie najnowszego bmw7 - nie pamiętam dokładnie, ale to coś w rodzaju, że można przewidzieć przyszłość, bo można ją zaplanować.


Co zresztą jest dość oczywiste i mądre.
 
 
 
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=P6-6FeerCCM
https://www.youtube.com/watch?v=vYcUq4g6rGs
https://www.youtube.com/watch?v=oPYfFJFu1M8

http://pl.sputniknews.com/polityka/20151121/1479755/chiny-terroryzm-walka.html

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej