Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
380 postów 1456 komentarzy

Argonauta

Argo - Wszystko co chcesz jest możliwe. Patrz tylko na to, czego nie widać....

Chiny - nie dajcie się nabrać!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Anglosasi szykują Armaggedon wolnym narodom.

 

Chiny pomogą społeczności międzynarodowej w walce z terroryzmem i zapewnią bezpieczeństwo swoim obywatelom i organizacjom poza granicami kraju. Z takim oświadczeniem wystąpił przewodniczący ChRL Xi Jinping, komentując śmierć trzech Chińczyków w ataku na hotel w Mali.

 

— Przewodniczący Xi Jinping zdecydowanie potępił te brutalne działania i złożył głębokie kondolencie rodzinom ofiar – wynika z dokumentu.

— Chiny zacieśnią współpracę ze społecznością międzynarodową, będą zdecydowanie tłumić agresywną działalność terrorystyczną, której celem jest krzywdzenie niewinnych ludzi, oraz bronić pokoju i spokoju na całym świecie – agencja TASS cytuje fragment oświadczenia przewodniczącego Chin.

 
 
 
Koncentracja wojsk w jednym miejscu i Armaggedon.

I wyjdzie, by omamić narody z czterech narożników ziemi, Goga i Magoga, by ich zgromadzić na bój, a liczba ich jak [ziaren] piasku morskiego. 9 Wyszli oni na powierzchnię ziemi i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane; a zstąpił ogień od Boga z nieba i pochłonął ich. 10 A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie są Bestia i Fałszywy Prorok.
 
 
 

 


Warto zwrócić uwagę:

załoga to: Janek (jakby to powiedzieć - czarny Murzyn, który podejmie się najgorszej roboty za psi grosz - tu jako alegoria Słowianina, który jest okłamywany oszukiwany i okradany od 1000 lat przez lud z zachodu, który przejął prawie całą jego ziemię i całą historię...) Słowianin powiedzie wszystkich na śmierć, aby ocalić świat. Następnie osobnik o jakby hinduskich rysach twarzy oraz kolega o skośnych oczach...może Chińczyk??

To są zgromadzone armie... Czy wszystko się zgadza?

Ocaleli ci, którzy namówili załogę do "uratowania świata" przed zarazą wojną czy jak to tam nazwać - czyli angielka i niemka (blond cyborg, a może raczej klon). Sami wywołali wojnę, sami ją cały czas podtrzymują finansując PI, aby podpuścić inne narody, żeby zechciały ją zakończyć - i zebrać się w jednym miejscu.

Czy wszystko się zgadza? Czy - nawiązując do star wars - agresor nie znajduje się przypadkiem na ziemi o symbolicznym imieniu Mustafar nawiązującym do imienia arabskiego?
 

 
 

Ale tak naprawdę to przyczyna tej wojny - Imperator, siedzi sobie w samym centrum cywilizacji republikańskiej. Następuje Armaggedon - wszyscy giną, ocaleli jedynie angole, którzy obejmują pełnię władzy nad światem....
 
 

"Przepowiednie"...
Zaplanowane "przepowiednie"
 

 

 
 
Jak w reklamie najnowszego bmw7 - nie pamiętam dokładnie, ale to coś w rodzaju, że można przewidzieć przyszłość, bo można ją zaplanować.


Co zresztą jest dość oczywiste i mądre.
 
 
 
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=P6-6FeerCCM
https://www.youtube.com/watch?v=vYcUq4g6rGs
https://www.youtube.com/watch?v=oPYfFJFu1M8

http://pl.sputniknews.com/polityka/20151121/1479755/chiny-terroryzm-walka.html

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej