Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
380 postów 1456 komentarzy

Argonauta

Argo - Wszystko co chcesz jest możliwe. Patrz tylko na to, czego nie widać....

Ataki na Ogórek

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

IV etap ? - w końcu...

 

Przemyślałem sytuację.

Atak na M. Ogórek jest zbyt teatralny, aby mógł być prawdziwy.

Biedny miś, którego niesprawiedliwie biją...

Po pierwszych atakach sytuacja rozwinie się pomyślnie i "sondaże" poszybują do góry, dla nikogo nie będzie zaskoczeniem jej wygrana.

 

Czy to coś zmieni?

Nie.

 

Nic dobrego nas nie czeka, zaś piękna Magdalena stanie się wyłącznie Mają-Ułudą kolejnym stopniem w drabinie abewuoskiej manipulacji, jesteśmy już o stopień wyżej, społeczeństwo biednieje w tym niby kapitalixmie i trzeba nowych kłamstw, aby ludzie wybrali zgodnie z zapotrzebowaniem służb.

A ponieważ istnieje podejrzenie, że się ludzie przestali nabierać na zgrane historyjki - potrzeba powiedzieć im PRAWDĘ... Tą "prawdą" i tym  "kłamstwem" jednocześnie będzie szczera chęć naprawy państwa w wykonaniu Pani Ogórek, która oczywiście będzie skutecznie sabotowana przez ABW - skończy się na pijarze, co prawda na pijarze wysokiego sortu.

 

A za progiem wojna, do której usilnie usiłują nas namówić oficjalne czynniki zachodnich służb, oraz wysłużona agentura polskojęzyczna.

Byłoby fantastycznie, gdyby komandos Bujak zechciał poprowadzić swoich kamratów z poselskich ław i werwolf wszelkiego rodzaju prosto na ruskie armaty, ale nic ponadto.

 

 

Nic dobrego nas nie czeka, ponieważ Polską nie rządzą Polacy tylko niemieckie bandy.

Tak długo jak długo niemieccy bandyci będą trzymać stery polskiej władzy, tak długo będziemy się staczać w coraz większą destrukcję.

A oni sami stąd nie wyjdą, nie liczcie na to.

 

TO WY MUSICIE IM DAĆ ODPÓR.

NIEUGIĘTY.

 

 

"Ogórek zadeklarowała, że - jeśli zostanie prezydentem - powoła komisję kodyfikacyjną, której zadaniem będzie stworzenie prostego, jednoznacznego i służącego obywatelom prawa.

Ogórek w przedstawionym w Sejmie oświadczeniu oceniła, że jeśli obecnie obywatel nie jest w stanie zrozumieć prawa, "to znaczy, że jest ono źle napisane".  "To katastrofa konstytucji, państwa, jeśli nasze prawa są kompletnie niejasne, pisane na kolanie, bez przemyślenia i wbrew społeczeństwu, zależą od interpetacji i pojętności urzędnika" - powiedziała.

Wskazywała, obecne prawo jest "zbitkiem przepisów po jeszcze poprzednich systemach politycznych, ciągle uniemożliwia obywatelom rozwój i hamuje dobre bezpieczne życie".

"Chcę to zmienić, powołując przy prezydencie komisję kodyfikacyjną, by napisać prawo od nowa. (...) Postawię przed tą komisją jasno określone zadania - po pierwsze prawo ma być proste, po drugie musi być jednoznaczne, po trzecie musi być bezwzględnie konieczne i po czwarte - musi służyć obywatelowi" – oświadczyła.

Dodała, że - jeśli zostanie prezydentem - efekty prac tej komisji będzie przedstawiała w Sejmie.

Ogórek mówiła również o tym, że Polska powinna zorganizować rodzaj Gwardii Narodowej - obronę terytorialną złożoną z obywateli.

"Można to szybko zrealizować, szkoląc i dołączając do obrony kluby strzeleckie i myśliwskie" – powiedziała.

Przekonywała też, że trzeba wyzwolić energię młodzieży i przedsiębiorców.

"Musimy znieść wszelkie możliwe zakazy prowadzenia działalności gospodarczej, (...) musimy w końcu obniżyć podatki tak, by nikomu nie opłacało się zatrudniać na czarno" – wyliczała."

  

 

 


//fakty.interia.pl/raport-wybory-prezydenckie-2015/aktualnosci/news-magdalena-ogorek-obywatele-nie-rozumieja-prawa,nId,1591698#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 

//www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-bujak-byloby-fantastycznie-gdyby-polscy-zolnierze-walczyli-n,nId,1593348

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

  • @rerak 23:46:09
    Sądzę, że Miller wykonał dobry ruch(dla swojej formacji). Zetknąłem się wieloma opiniami, że skoro nie może być lepiej, to niech chociaż będzie ładniej. Pewnie dostanie wiecej glosow niz mozna sie spodziewac.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej