Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
380 postów 1456 komentarzy

Argonauta

Argo - Wszystko co chcesz jest możliwe. Patrz tylko na to, czego nie widać....

Nowy system ładu światowego?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Z Nowym Rokiem, Nowy System...

 

Indyjsko-rosyjski związek, który nakreślił się po zawartych pod koniec tego roku porozumieniach, staje się jednym z kamieni węgielnych, na których opiera się nowy system ładu światowego, rzucający wyzwanie wszystkim próbom zachowania świata jednobiegunowego- pisze doktor Debidetta Orobinda w swoim artykule w periodyku Russia & India Report.

Dobiegający końca 2014 rok był bardzo treściwy w zakresie umocnienia dwustronnych stosunków rosyjsko-indyjskich - pisze autor.

W jego opinii, jedna z najbardziej znaczących oznak partnerstwa indyjsko-rosyjskiego polega na konsekwentnym stanowisku Indii wobec ukraińskiego kryzysu. Indie ze zrozumieniem i współczuciem potraktowały reakcję Rosji na ukraiński kryzys.

 


 

Nieznany chiński bloger dwa tygodnie przed katastrofą samolotu Air Asia, wykonującego lot QZ8501, wezwał do rezygnacji z usług malezyjskich linii lotniczych z powodu niebezpieczeństwa lotów. Jednocześnie powołał się on na pewien spisek przeciwko tym liniom lotniczym tego kraju, z którymi rzekomo mają związek USA - podaje radio Sputnik, powołując się na The International Business Times.

Niebawem ten wpis został rozpowszechniony na serwisach społecznościowych. Początkowo na autora komunikatu posypała się krytyka, lecz teraz użytkownicy portali społecznościowych uważają, że blogerem może być przedstawiciel służb bezpieczeństwa Chin lub haker, który otrzymał dostęp do poufnych informacji i chciał uratować ludzi, nie ujawniając swojej tożsamości ani danych o przyszłej katastrofie - pisze Sputnik.

 

 

//polish.ruvr.ru/news/2014_12_31/Chinski-bloger-z-gory-ostrzegal-przed-katastrofa-samolotu-Air-Asia-4052/

//polish.ruvr.ru/news/2014_12_31/Media-rosyjsko-indyjski-zwiazek-rzuca-wyzwanie-jednobiegunowemu-swiatu-3192/

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej