Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
380 postów 1456 komentarzy

Argonauta

Argo - Wszystko co chcesz jest możliwe. Patrz tylko na to, czego nie widać....

"Wszystko, co ważne, dzieje się w Polsce"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy nowym godłem Polski ma być wąż?

 

 

 

 

 

 

 

 
Od dłuższego czasu można zaobserwować, że niemiecka mniejszość w polskiej administracji państwowej stopniowo zmienia wizerunek naszego godła - robiąc z niego LOGO.

Na większości stron ministerialnych z godła usunięto kolor czerwony, a biały orzeł rysowany jest czarną linią na białym tle.

Czyż nie jest to niezgodne z prawem?

 

 

Teraz chcą z nas zrobić co? Biblijne plemię żmijowe?

Wszystko zgodnie z metodą na tzw. "kłamstwo niemieckie".

I zgodne z tzw. "przepowiedniami"?

 

O tym kłamstwie przeczytaj tutaj:

//maciejsynak.blogspot.com/2014/09/suzby-znowu-w-akcji.html

//maciejsynak.blogspot.com/2014/09/zakamywanie-historii-polski-w.html

//maciejsynak.blogspot.com/2014/08/anatomia-kamstwa.html

//argo.ne.3lab.info/post/109432,bunt-wojta-alberta

i inne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Wirtualna Polska wystartowała z kampanią wizerunkową, nowym logo i nową stroną główną.

Zmieniamy się, by być dla Was inspirującym, innowacyjnym medium, partnerem pierwszego wyboru, dostarczającym najważniejsze informacje w optymalny, dynamiczny i przyjazny sposób.

W kampanii zestawiliśmy mocne, odważne hasła z interesującą formą graficzną. Chcemy podkreślić, że korzystając z WP możecie w pełni uczestniczyć w tym, co dzieje się w kraju i na świecie. Możecie dowiedzieć się, co myśli większość Polaków, czym żyją, co ich porusza. Spot reklamowy idealnie obrazuje nasz cel: jako internetowe, nowoczesne i prężne medium będziemy prezentować wszystko, co ważne, w nowoczesnej i atrakcyjnej formie. Pomysłodawcą kampanii jest jedna z najlepszych agencji reklamowych - Scholz and Friends Warszawa.

Zachęcamy Was do obejrzenia spotu.


Zmieniliśmy logo WP. Jest ono teraz nowoczesne i pełne ekspresji,a zarazem odwołuje się do naszych korzeni, do polskości. Podkreśla dynamizm WP i naszą pozycję lidera. Różne kształty, które może przyjąć, wskazują na energię i wszechstronność Wirtualnej Polski. Tacy właśnie jesteśmy:)

Naszym znakiem graficznym mówimy: WP to odważna, innowacyjna marka. To także polska marka- wyjaśnia Marta Czartoryska-Żak, VP ds. Marketingu i PR Grupy WP. - Zmieniając logo, produkt, język komunikacji realizujemy naszą misję. Chcemy być partnerem pierwszego wyboru dla Polaków, dostarczając im angażujące informacje, rozrywkę, usługi oraz inspirując w podejmowaniu codziennych decyzji.

 

 

 

  "wszystko co ważne, dzieje się w Polsce" - identyfikowanie czerwonego węża z Polską

 

 

Prezentujemy Wam również nową stronę główną, która całkowicie zmienia sposób myślenia o mediach internetowych. Mówimy głównie obrazem, stawiamy na multimedia, dzielimy stronę na wyraźne bloki tematyczne. Dzięki temu każdy łatwo i szybko odnajdzie na niej swoje miejsce. Strona główna jest przejrzysta i użyteczna, a bogactwo wyrazistych zdjęć i multimediów sprzyja scrollowaniu - jak w ulubionych serwisach społecznościowych.

WP ma teraz swój charakter. To był nasz cel. Złamaliśmy stereotypy, bo chcieliśmy zmienić myślenie o portalu. Prezentować treści w nowy, mocny sposób, bez kompleksów. Z rozmachem, nasyconymi kolorami, dużymi zdjęciami - podkreśla Adam Plona, Dyrektor Departamentu Rozwoju Produktu w Grupie WP. - Jeśli coś się stało, nasi użytkownicy będą o tym wiedzieć i będą czuli, że są w centrum wydarzeń. Chcemy sprawiać, by codziennie byli ciekawi tego, co znajduje się za kolejnym przesunięciem myszki.

 

 

 


 

 

//wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wszystko-co-wazne-dzieje-sie-w-Polsce-W-Wirtualnej-Polsce,wid,16846395,wiadomosc.html?

 

 

 

KOMENTARZE

 • autor, czytelnicy
  "Teraz chcą z nas zrobić co? Biblijne plemię żmijowe?

  Wszystko zgodnie z metodą na tzw. "kłamstwo niemieckie"."


  Tak. Tak to wlasnie wygląda jak Pan odkryl i nam pokazal.


  Do tego czerwie na bialym tle to jest trochę tak jakby byla sama czerwien, bo istotna jest ta niby spręzyna.

  Tlo może być różne.

  Czerwie to kolor rotszyldów, jak wiemy flagi komunistycznej rewolucji francuskiej, inaczej masonerii\, zydomasonerii, judeosatanistów.

  No wiec takie logo proponuje się Polsce.


  Pozdrawiam


  ////////////////////

  P.S. Ja pamiętam caly czas Pana wpis o Topolowie i problem czytelników z odniesieniem się do tego tekstu. Chcę dać na ten temat wpis już od kilku tygodni ale ciągle brakuje mi czasu, możliwości.
 • 99 procent
  ma jednak problem z rozszerzeniem umyslu.


  To na pewno najlepszy material jaki na temat nowego "godla" znalazl się i znajdzie w nabliższym czasie..


  Jeśli jesteście tacy marni jak Roman Bratny to lepiej dajcie sobie spokój z zajmowaniem się tym czym 'lud prosty" się nie zajmuje i dociekaniem.


  Czy do tej kategorii mam tez zaliczyć obu adminów.

  Synaka na stronie coraz mniej i coraz rzadziej.

  Dlaczego taki artykul nie jest wyróżniony?!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej