Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
380 postów 1456 komentarzy

Argonauta

Argo - Wszystko co chcesz jest możliwe. Patrz tylko na to, czego nie widać....

Wojna jest już nieunikniona.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rosja przestawia się na własne dostawy i środki produkcji

 

Minister MON, Tomasz Siemioniak, poinformował, że Wielka Brytania planuje program ćwiczeń w Polsce.

Dowiedział się, że Wielka Brytania przewiduje w Polsce intensywne ćwiczenia wojskowe.

Dowiedział się.

To kim właściwie jest pan Siemioniak, skoro jest z zewnątrz informowany, co się będzie działo na jego terenie.

Jego terenie??


 

Prof. Pipes: atak Rosji na Polskę oznaczałby rozpoczęcie III wojny światowej

 

 

Tymczasem Rosjanie przygotowują swoje struktury: zaopatrzenie, produkcję, do samowystarczalności - dokładnie tak jak w czasie wojny.

Siemoniak: Wielka Brytania planuje program ćwiczeń w Polsce

 
Dzisiaj, 28 lipca (15:17)

Wielka Brytania planuje intensywny program ćwiczeń na terenie Polski w ciągu najbliższych miesięcy - poinformował szef MON Tomasz Siemoniak. W Warszawie odbyło się spotkanie ministrów spraw zagranicznych i obrony Polski i Wielkiej Brytanii.Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-siemoniak-wielka-brytania-planuje-program-cwiczen-w-polsce,nId,1475936#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Rosja nie dała się sprowokować do wejścia na teren Ukrainy - pomimo nazistowskiej masakry w Odessie i zabijania cywili przez niby ukraiński rząd w Kijowie.

W końcu anglosasi (?) posunęli się do zestrzelenia cywilnego samolotu i masowego oskarżania Rosji o śmierć tych niewinnych ludzi.

W internecie i innych mediach trwa wojna informacyjna.

Potwarz opiera się na serii sugestii, że: Rosja może za to odpowiadać, Rosja prawdopodobnie ma z tym związek, Rosja być może jest temu winna, Rosja prawie na pewno za tym stoi, aż w końcu - Rosja jest winna - na podstawie kilku niewyraźnych zdjęć.

Widzimy tu typowe zagrywki psychologiczne działające na zasadzie: kłamstwo sto razy powtórzone staje się prawdą ( w skołowanych umysłach ludzi).


Rosja wielkokrotnie w ciągu ostatnich miesięcy nawoływała zachód do wpłynięcia na politykę i decyzje prozachodnich polityków ukraińskich. Bez skutku - zachód cały czas milczał.

Jakoś nikt w mass mediach nie zadaje kluczowego pytania: czy zamach na cywilny samolot mógł zostać dokonany po to, aby fałszywie kogoś o ten czyn oskarżyć?

Ten jest winien przestępstwu, kto ma z niego korzyść.


Korzyść z finansowego drenowania Polski ma zachód, a nie "ruska agentura", korzyść z zamachu smoleńskiego odniosła partia pruska, a nie "Putin"

Jaką korzyść może mieć Rosja, a jaką zachód, z zestrzelonego samolotu?

 

Warto zwrócić uwagę, że cała retoryka - propaganda - wyraźnie i precyzyjnie określa osobę jakoby odpowiedzialną za ten czyn - jest to prezydent Federacji Rosyjskiej - Putin. Dla umysłowości człowieka jest to niezbędne, aby dokładnie sprecywować mu, kogo ma się bać, nienawidzieć lub oskarżać o całe zło świata.

Nie rząd rosyjski, nie premier Miedwiediew, ani Szojgu, szef MON. Tylko Putin.

Jest to ewidentna zagrywka psychologiczna - społeczeństwo musi mieć wroga wyraźnie zdefiniowanego, więc się go definiuje.

U nas podobnie - definiuje się wroga jako "ruską agenturę", albo "razwiedkę" - czyli dla zwiedzenia czytelników używa się terminu o rosyjskich konotacjach.

W ten sposób prawdziwi beneficjenci okradania Polaków pozostają w cieniu.

Bardzo podobnie agentura wyrabia sobie tożsamość na użytek otoczenia. Dywersańci grają określone wyraziste osoby, z konkretną cechą definiującą ich w całości, definiującą wyraźnie, aby osoby z otoczenia mogły szybko przyswoić sobie tą definicję i nie zagłębiać się w rozgryzanie dywersanta...


Zbankrutowany zachodni anglosaski system ma tylko jedną drogę ucieczki przed krachem - wywołać wojnę i w ten sposób utrzymać się na powierzchni.

Anulować długi, zdobyć łupy.

Podobnie było z Hitlerem. II wojna światowa musiała wybuchnąć, ponieważ niemcy potrzebowały łupów, aby zapełnić nimi swój pusty skarbiec. Można powiedzieć, że to (znowu) z naszej pracy niemcy wybudowały swoją armię.


Rosja rozpoczęła przestawianie swoich zasobów na pozycje wewnętrzne.

Zachód kłamliwie definiuje Rosja jako przyczynę zła. To jak prowokacja gliwicka, jak iracka broń masowego rażenia.


Anglosaskie świnie planują uczynić z nas, po raz kolejny, mięso armatnie - w imię niemieckich, angielskich i amerykańskich interesów mamy po raz kolejny przelać swoją krew.

Ale my tego nie chcemy...

 

 

 

16 maja, 12:20

"The Guardian": USA dążą do wojny z Rosją

Rola Wa­szyng­to­nu w kry­zy­sie ukra­iń­skim może mieć ogrom­ne kon­se­kwen­cje dla ca­łe­go świa­ta. We­dług Johna Pil­ge­ra, pu­bli­cy­sty "The Gu­ar­dian", Stany Zjed­no­czo­ne dążą do wojny z Rosją. "Po raz pierw­szy od cza­sów Re­aga­na USA prą do świa­to­we­go kon­flik­tu. Ukra­ina, ostat­ni bufor przed Rosją, jest roz­dzie­ra­na przez fa­szy­stow­skie siły wspie­ra­ne przez USA i UE" - czy­ta­my w ser­wi­sie in­ter­ne­to­wym ga­ze­ty.

"Nazwa wroga Zachodu zmieniała się na przestrzeni lat. Wcześniej był to komunizm, teraz są to islamscy terroryści. Generalnie są to niezależne społeczeństwa zajmujące strategiczne, bądź bogate w złoża terytorium" - pisze Pilger. Liderzy tych społeczeństw są przeważnie brutalnie usuwani. Pilger przytacza przykłady: Mohammad Mosaddegh - demokratycznie wybrany premier Iranu, Jacobo Arbenz Guzmán - prezydent Gwatemali, czy Salvador Allende - prezydent Chile. Wszyscy usunięci w wyniku zamachu stanu. Pilger oddaje, że liderzy wrogich reżimów są szkalowani w zachodnich mediach. Wcześniej Fidel Castro i Hugo Chavez, teraz Władimir Putin.

 

"Ale rola Waszyngtonu w kryzysie ukraińskim jest jednak inna, a konsekwencje odczuje każdy z nas" - pisze Pilger. "Po raz pierwszy od czasów Reagana USA prą do światowego konfliktu. Ukraina, ostatni bufor przed Rosją, jest rozdzierana przez faszystowskie siły wspierane przez USA i UE" - czytamy dalej.

Jak pisze publicysta, po zaplanowanym zamachu stanu w lutym przeciwko demokratycznie wybranemu rządowi w Kijowie, Waszyngton chciał przejąć bazę marynarki Rosji w Sewastopolu. Nie udało się. Rosjanie obronili się. "Militarne okrążenie NATO doznało przyspieszenia wraz z atakami kierowanymi przez USA i sojuszników na Rosjan na Ukrainie. Jeśli Putin da się sprowokować i pójdzie im z pomocą, będzie to uzasadniało prowadzoną przez NATO partyzancką wojnę, która może rozlać się także w samej Rosji" - czytamy na stronach "The Guardian".

"Jak wcześniej Irak czy Afganistan, Ukraina została przekształcona w park rozrywki dla CIA, prowadzony osobiście przez dyrektora agencji Johna Brennana. Nadzoruje on ataki na ludzi, którzy przeciwstawili się zamachowi stanu w lutym" - ocenia Pilger.

Przypomina też niedawny pożar w Odessie, gdzie zginęło 41 osób. "Lekarze chcieli ratować ludzi, ale nie zostali dopuszczenie do potrzebujących przez proukraińskich radykałów. »Jeden z nich odepchnął mnie brutalnie, mówiąc, że wkrótce mnie i innych Żydów z Odessy spotka ten sam los. Takie rzeczy nie działy się nawet podczas faszystowskiej okupacji w II wojnie światowej. Zastanawiam się, dlaczego świat milczy»" - przytacza relację naocznego świadka tamtych zdarzeń.

"Rosjanie na Ukrainie walczą o przetrwanie. Gdy Putin ogłosił wycofanie wojsk z ukraińskiej granicy, sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony w rządzie Arsenija Jaceniuka, Andrij Parubij, założyciel faszystowskiej partii Swoboda, mówił, że operacja przeciwko terrorystom będzie kontynuowana. W Orwellowskim stylu propaganda na Zachodzie atakuje Moskwę, próbując ją sprowokować" - uważa autor.

Co roku amerykański historyk William Blum publikuje raport o polityce zagranicznej Stanów Zjednoczonych. Wynika z niego, że od 1945 roku USA próbowały obalić ponad 50 rządów na całym świecie. Wiele z nich było demokratycznie wybranych. Raport mówi też, że Stany ingerowały w wybory w 30 krajach, bombardowały ludność cywilną również w 30 krajach, używały broni chemicznej i biologicznej i próbowały zabić wielu światowych przywódców. W wielu z tych przypadków USA pomagała Wielka Brytania - przytacza Pilger.

***

John Richard Pilger - brytyjski dziennikarz z australijskimi korzeniami. Był korespondentem w Wietnamie i Kambodży. Spod jego ręki wyszło wiele filmów dokumentalnych. Napisał też kilkanaście książek. Współpracował z "Daily Mirror" i "New Statesman".


 

 

Dzisiaj, 28 lipca (15:17)

Siemoniak: Wielka Brytania planuje program ćwiczeń w Polsce

Wielka Brytania planuje intensywny program ćwiczeń na terenie Polski w ciągu najbliższych miesięcy - poinformował szef MON Tomasz Siemoniak. W Warszawie odbyło się spotkanie ministrów spraw zagranicznych i obrony Polski i Wielkiej Brytanii.


Siemoniak powiedział, że rozmowa dotyczyła m.in. sytuacji na Ukrainie w kontekście jesiennego szczytu NATO w Newport w Walii. Szef MON przedstawił stanowisko Polski, które - jak zaznaczył - przykłada wagę do zwiększenia obecności wojskowej NATO na wschodzie sojuszu - rozmieszczenia żołnierzy, rozbudowy infrastruktury. - Dowiedziałem się, że Wielka Brytania przewiduje intensywny program ćwiczeń na terenie Polski w ciągu najbliższych miesięcy - powiedział.

Minister obrony Wielkiej Brytanii Michael Fallon poinformował, że weźmie w nich udział 350 brytyjskich wozów bojowych i 1300 żołnierzy. - Nasze poglądy co do rozwoju sytuacji na Ukrainie mówiły o tym, że obawiamy się najgorszych scenariuszy. Ostatnie doniesienia, ostatnie kilkanaście dni, prowadzą ten konflikt w bardzo złą stronę - podkreślił Siemoniak.

 

 

"Minister obrony Tomasz Siemoniak (siedzi w pierwszym rzędzie)"


PAP podpisując tak zdjęcie daje wyraz swych wątpliwości w inteligencję Polaków? A może kryje się za tym inny rebus? Z artykułu pada wyraźne wskazanie, że decydentem w sprawach polskiego MON są anglicy.

 

 

Prezydent Rosji Władimir Putin postawił przed krajowym przemysłem zadanie, polegające na przyspieszonym przestawieniu się na zastąpienie importu. Jest to potrzebne w celu uniknięcia ryzyka politycznego, związanego z niewykonaniem kontraktów - oświadczył on na posiedzeniu poświęconym temu tematowi.

Przywódca państwa podkreślił, że omawiane kwestie mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa wojskowego i gospodarczego Rosji, jej niepodległości technologicznej i produkcyjnej oraz suwerenności technologicznej.

„Nasze zadanie polega na zabezpieczeniu się przed ryzykiem, związanym z niewykonaniem kontraktów przez zagranicznych partnerów” - podkreślił Putin.


 


 

Zachód kontynuuje bezprecedensową akcję oczerniania Rosji w związku z sytuacją na Ukrainie - oświadczył wiceszef MSZ Rosji Siergiej Riabkow.

Zgodnie z jego słowami, codziennie padają oskarżenia o dostawę ciężkiej broni powstańcom. Przy czym nadal nie podaje się żadnych dowodów - podkreślił dyplomata.

Riabkow nie poruszył tematu katastrofy malezyjskiego samolotu na Ukrainie. na razie nie ma podstaw do twierdzenia, że podczas odczytu czarnych skrzynek odbywały się jakiekolwiek manipulacje - podkreślił on. Dyplomata powiedział, że wypadek lotniczy jest ogromną tragedią i Rosja jest nie mniej niż inni „zainteresowana ustaleniem prawdy”

 

 

 

Prof. Pipes: atak Rosji na Polskę oznaczałby rozpoczęcie III wojny światowej

- Zachodni przywódcy doskonale wiedzą, że Władimir Putin jest niebezpieczny, że stanowi zagrożenie dla światowego bezpieczeństwa. Zachód jednak nie jest w stanie powstrzymać Putina. Ma więc związane ręce i musi nauczyć się z tym żyć. Dla Rosjan najważniejsze jest to, że Europa i Ameryka się ich boją. Jeśli przez to kraj jest biedny, to trudno - mówi w rozmowie z tygodnikiem "Do Rzeczy" prof. Richard Pipes. I dodaje, że ewentualny atak Rosji na Polskę oznaczałby wybuch III wojny światowej.


 

Amerykański sowietolog i emerytowany profesor Uniwersytetu Harvarda podkreśla, że bierność Zachodu nie wynika ze strachu przed Rosją, a ze zwykłej obawy przed pogorszeniem stosunków ekonomicznych. - Obawiają się utraty intratnych kontraktów wartych często miliardy dolarów i wielu miejsc pracy w ich rodzinnych krajach. To jest główny powód" - tłumaczy. "W tym przypadku nawet Ronald Reagan za wiele by nie zdziałał. Między innymi dlatego, że Europejczycy nie chcą, aby Ameryka wtrącała się w ich stosunki z Rosją - dodaje.

Były doradca prezydenta Reagana przekonuje, że po ostatnich wydarzeniach na Ukrainie inne kraje dawnego bloku sowieckiego nie powinny się jednak obawiać. - Przynajmniej na razie nie widzę powodu do takiego strachu. Putin nie próbuje przecież przeprowadzić interwencji w Polsce, na Węgrzech, w Czechach czy na Słowacji. Nie sądzę, aby Putin zdecydował się na powtórzenie scenariusza ukraińskiego w państwach nadbałtyckich. Są one częścią NATO i taka gra byłaby dla Putina potencjalnie bardzo niebezpieczna - tłumaczy.

 • Rosyjski atak na Polskę, która jest związana sojuszami zarówno z krajami europejskimi, jak i ze Stanami Zjednoczonymi, oznaczałby rozpoczęcie III wojny światowej. Putin musi mieć tego świadomość. Musi wiedzieć, że Rosja nie może sobie na to pozwolić - mówi dalej w rozmowie z Jackiem Przybylskim.


 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/prof-pipes-atak-rosji-na-polske-oznaczalby-rozpoczecie-iii-wojny-swiatowej/fvnybhttp://polish.ruvr.ru/news/2014_07_28/Riabkow-Zachod-kontynuuje-bezprecedensowa-akcje-oczerniania-Rosji-1732/


http://polish.ruvr.ru/2014_07_28/Putin-Rosja-powinna-zabezpieczyc-sie-przed-ryzykami-politycznymi-5080/

 

http://fakty.interia.pl/polska/news-siemoniak-wielka-brytania-planuje-program-cwiczen-w-polsce,nId,1475936


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/the-guardian-usa-daza-do-wojny-z-rosja/qfhp7d

 

KOMENTARZE

 • Wojna jest nieunikniona, ale jeszcze nie teraz
  Wojna rzeczywiście jest nieunikniona, choć na razie możemy jeszcze spać spokojnie. Wynika to z analizy biblijnej. Przypomnę tu fragment starożytnej wizji: "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca. Na początku nic nie wskazywało na takie zakończenie wojny], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [wrogość wobec chrześcijan], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem" (Daniela 11:28,29a).

  Powrót Rosji w tym kontekście oznacza kryzys, który przyćmi Wielką Depresję. Rozpadnie się nie tylko strefa euro, lecz także UE i NATO. Wtedy wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów i powróci pod skrzydła Rosji.

  Nie powrócą jednak wszyscy. "I [król północy] wkroczy na południe [wiele wskazuje na Gruzję], ale nie będzie jak wcześniej [2008 - Gruzja], lub jak później [2014 - Ukraina. Tu także będzie sukces i brak reakcji militarnej ze strony Zachodu], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Amerykanie. Brytyjczycy dołączą do tej wojny później] i będzie utrapiony [to oznacza tu załamanie nerwowe] i zawróci" (Daniela 11:29b,30a).

  Co skłoni "króla północy" do wejścia na południe? Jezus powiedział: "Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi", podobnie jak w 2008, a potem...

  Mojżesz pisał: "I okręty od strony Kittim [z Zachodu (US Navy)] i upokorzą Aszszura [Rosję] i upokorzą Ebera [pozostałych przeciwników, w tym Iran i Chiny] i również to [na] zawsze będzie zniszczone" (Liczb 24:24). Ta armada po wystrzeleniu rakiet z głowicami jądrowymi, nie powróci już do domu. Druga strona zdąży także użyć "wielkiego miecza" (Apokalipsa 6:4). To będzie wzajemna rzeź. Nie będzie to jednak koniec świata, lecz jak stwierdził Jezus: "początek bólów porodowych" (Mateusza 24:7,8).

  W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę "króla południa". Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję "króla północy", rozciągając swoje wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27).

  Wszystkie szczegóły tej wizji wypełniają się od czasów starożytnej Persji w porządku chronologicznym. Wizja ta jest różnie komentowana. Jak widać, zawiera wiele szczegółów, dlatego osoba wnikliwa jest w stanie dostrzec każdy błąd, lub sofistykę (Daniela 12:10).

  Poniżej przedstawiam krótką analizę tej wizji.

  Daniel 11:2 - Cambyses II, Bardiya (Greek: Smerdis), Darius I, Xerxes I.

  Daniel 11:3, 4 - Alexander the Great.

  Daniel 11:5 - The king of the south = Ptolemy I Soter. One of his princes = Seleucus I Nicator.

  Daniel 11:6 - The king of the north = Antiochus II Theos. The king of the south = Ptolemy II Philadelphus.

  Daniel 11:7-9 - The king of the north = Seleucus II Callinicus. The king of the south = Ptolemy III Euergetes.

  Daniel 11:10-19 - The king of the north = Antiochus III the Great. The king of the south = Ptolemy IV Philopator (11:10-12); Ptolemy V Epiphanes (11:13-17).

  Daniel 11:14b, (LITV) "And the sons of the violent ones of your people shall rise up to establish the vision [to fulfill the vision (KJ2000)], but they shall stumble." = The Maccabean revolt. (Compare Matthew 24:15; Daniel 10:14).

  Daniel 11:20 - The king of the north = Augustus.

  Daniel 11:20b - "and within a few days he will be broken, but not in anger and not in battle". Augustus died after a brief illness. Seleucus IV Philopator was assassinated!

  Daniel 11:21-23 - The king of the north = Tiberius. The Leader (chief) of the covenant = Jesus Christ. (Isaiah 55:4)

  Daniel 11:24 - The king of the north = Tiberius and the successive emperors.

  Daniel 11:25, 26a - Aurelian against Zenobia (queen of Palmyra).

  Daniel 11:26b = The twilight of the Roman Empire. (Compare Daniel 9:26b).

  Daniel 11:27 = Russia and England (from second half of the XIX Century). "And both these kings, their hearts (will be) to do mischief, and at one table (they) will speak a lie. But it will not succeed, for yet (the) limit to (the) appointed time." (literal translation) It certainly suggests that the verse does not relate to the ancient times. It describes the end of times right before the appointed time. (Compare Daniel 11:29a).

  In 1882 British troops occupied Egypt. Great Britain then took the role of "the king of the south". Around the same time, Russia expanded its influence in the region, which previously belonged to Seleucus I Nicator, and took the role of "the king of the north".

  Daniel 11:28, 29a = Russia after the Second World War.

  "And [the king of the north] will go back (to) his land with great wealth [1945. This detail indicated that Hitler will attack also the Soviet Union and will fight to the bitter end. In the beginning there were no signs of such the ending of this war]; and his heart (will be) against the holy covenant [hostility towards Christians]; and will act [it means activity in the international arena]; and turned back to his own land [1991-1993. The collapse of the Soviet Union and the Warsaw Pact. Russian troops returned to their country]. At the appointed time [he] will return back." (Daniel 11:28, 29a, literal translation)"

  The return of Russia in this context means crisis, which will eclipse the Great Depression. Not only the eurozone will break up, but also the European Union and NATO. Then many countries of the former Eastern block will return to Russia's zone of influence. Russian troops will be stationed here again.

  Daniel 11:29b, 30a = The Third World War. (Matthew 24:7; Revelation 6:4)

  Soon after will be famine, caused by drought. (Revelation 6:5, 6)

  Daniel 11:30b - The king of the north against the holy covenant. The persecution of Christian minorities. (Compare Matthew 24:9)

  Daniel 11:31-35 = The great tribulation of the small Christian churches. (Matthew 24:15, 21, 22; Daniel 7:25; Revelation 6:9-11; 11:2, 7; 13:7)

  "The abomination of desolation"= "The beast"= The future world government.

  The king of the south = The Anglo-American Alliance. (Daniel 7:8, 21; 8:10-12) The United Kingdom and the United States will strengthen their cooperation. (Revelation 13:11)

  Daniel 11:36-39 - Russia before World War IV. Dictatorship and militarism.

  Daniel 11:40-43 = The Fourth World War. (Matthew 24:29; Luke 21:25; Revelation 6:12; 13:3; Isaiah 5:26-30; Daniel 7:11; Ezekiel 32:2-16; 39:23-29; Habakkuk 1:5-17; Zephaniah 1:14-18; Joel 2:1-11)

  Revelation 17:16 = "The judgment upon the great harlot who sits on many waters" = The pastors of large churches who betrayed Christ. (James 4:4)

  1 Corinthians 15:52 = The first resurrection and transfiguration. (1 Thessalonians 4:13-18; Revelation 19:7-9; Matthew 24:30; Revelation 1:7)

  Ezekiel 43:11 = The Third Temple, also known as Ezekiel's Temple. (Ezekiel 37:24-28; Romans 11:25-32; Hosea 3:5; 5:15)

  Daniel 11:44 - "News (reports) from the east and from the north"- Psalm 48:2; Job 37:22; Isaiah 41:25; Joel 3:16; Jeremiah 25:30.

  Daniel 11:45 = Ezekiel 38:8-23 = The attack of Gog of the land of Magog (a future dictator of Russia).

  Daniel 12:1 = The great tribulation of the enemies of God's people. (2 Thessalonians 1:6-9; Revelation 7:14)

  Daniel 12:2 = Resurrection. (John 5:28, 29; Acts 24:15)
 • @Ewiak Ryszard 07:24:02
  Narazie zyje stary krol.
  Jak odejdzie, i na jego miejsce wskoczy nowy, porzadzi krotko i wtedy na swiat spadna bole porodowe.Nagle.
  Bedzie jak za dni noego, i juz jest.
  Wiekszosc bedzie zajeta swoimi sprawami, zyjac w iluzji bezpieczenstwa.
  Jednak czesc, bedzie wiedziala co sie zbliza.
  Kiedy wiec nastepca zasiadzie na tronie, wtedy krol polnoc wraz ze sprzyierzencami, dokona spektakularnego ruchu ku poludniowi.
  Ruchu ktorego konsekwencje rzuca swiat na kolana i doprowadza do gigantycznego chaosu nad ktorym trzeba bedzie jakos zapanaowac...i stad przygotowania na zachodzie, prawne i materialne ktore maja za zadanie uszykowac machine totalnej inwigilacji, ktora juz w pewnej formie calkiem sprawnie dziala.
  Jednak atak na okreslony region bedzie tak duzym obciazeniem dla swiata ze nawet superkontrola nie wystarczy i ostatecznie, dojdzie do przeksztalcenia sie wojny konwencjonalnej w nuklearna, ktora symbolizowana jest przez domene powietrza:

  "17 Siódmy wylał swą czaszę w powietrze:
  a ze świątyni od tronu dobył się donośny głos mówiący:
  «Stało się!»
  18 I nastąpiły błyskawice i głosy, i gromy,
  i nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi,
  jakiego nie było, odkąd jest człowiek na ziemi:
  takie trzęsienie ziemi, tak wielkie.
  19 A wielkie miasto rozpadło się na trzy części10
  i miasta pogan runęły. "

  Ogien z oltarza zostanie rzucony na ziemie, gdzie ogniste rakiety, mknace niczym grom, wydajace glosy, uderzajace niczym blysk wywolaja globalne trzesienie ziemii, najwieksze w historii czlowieka.

  Wynikiem tego bedzie upadek miast pogan.Naturalnym celem wojny jadrowej bedzie zniszczyc centra dobrobytu i funkcjonowania przeciwnika, czyli miasta.

  Wydaje sie byc zbiegiem okolicznosci tylko, fakt ze za powstaniem programow rakietowych i nuklearnych stoja nazwiska brzmiace zydowsko, rozpoczete w nazistowskich niemczech a przejete przez oba obozy, ktore od poczatku zostaly ustawione na koncowy konflikt niczym dwa, wzajemnie scierajace sie bieguny.

  Nic nie jest przypadkiem i wszystko to jest wynikiem wielkiej kontroli ziemii ze swym poglowiem.

  Prowadza nas poraz kolejny na wojne, bo cha dokonac wino brania...otworza portal i przesla zgromadzony ladunek, tylko dla tego ze ludzi tak latwo mozna programowac, wprowadzac w trans a pozniej niczym robocikami, sterowac w dowodlny sposob.

  Wszstko dlatego ze poddajemy sie domenie instynktu zamiast walczyc o domene ducha.


  Polityczny teatr odbywal sie przed naszymi oczami i 3 duchy, niczym ropuchy wylazly w celu gromadzenia liderow wokol 2 obozow...wszystko sie krystalizuje na naszych oczach.
  Pompuja balon wojny.
  Obie strony maja za zadanie zgromadzic swoje spoleczenstwa wokol nieuniknionej idei wojny.
  Obie strony sa przebiegle wobec swych stad i udaje sie im je oszukiwac tak ze te w wiekszosci wierza propagandom.
  Nie ma zlego zachodu czy zlego wschodu...to wszystko sa klamstwa...ludzie musza w to uwierzyc zeby zasilic szeregi armi, ktora niczym odnogi rzek zywej wody ma za zadanie zderzyc sie z przeciwnikiem i powyprowac sobie nawzajem flaki.
  Obie strony ciagna nas w kierunku rzezi a ludzie sie poddadza temu obledowi bo nie zrozumieli kto jest prawdziiwym wrogiem ludzkosci.
 • Takiego tekstu potrze owałem
  bo chcę wiedzieć czy wojna wybuchnie.A tylko prawie U Pana można na ten temat poczytać.

  Ale niepodoba mi się że Pan pisze za darmo.Ja chciałbym Pana pocYtać w gazecie i zapłacić za tą gazetę.

  Dowiedział się, że Anglia planuje ćwiczenia na terenie Polski.I pewnie cieszy się że jest dobrze poinformowany.To jest oczywiście niesłychane.
  Problem w tym że ludzie nie wychwytują takich niuansów, 90 procent społecEństwa.A prawdziwa elita jak Pan i ja nie ma nic do powiedzenia.

  Na początku lat 90 tych wymyśliłem kilka haseł takich dla agresywnych młodych żeby przestawić ich myślenie:

  Zabij Angola,choć za Jabola

  Zabij Anglika,niech nie fika


  Za hamburgery icoca colę ja ci amerykaninie przyp.....olę
 • @Ewiak Ryszard 07:24:02
  Czy rzeczywiście? Biblia może być prorocznią, ale równie dobrze polityka może być rozgrywana na podstawie instrukcji Biblii, aby stała się ona "prorocznią".
 • @
  Pragnę załączyć wpis anonimowego blogera z innych mediów.

  "~marzan : Skoro z takim upodobaniem wspomina się lata 30 i Hitlera, porównując doń Putina, to wypada dopowiedzieć, czemu to ten zły Hitler tak zauroczył naród i zdobył władzę. Ano temu, że Niemcy zostały przez resztę Zachodu izolowane i zepchnięte do narożnika. Taki się stały pariasem, że już im było wszystko jedno, a Niemcy, którzy z winy zwycięskich aliantów mocno zubożeli (tak jak dziś ma Rosja zubożeć) zamiast zbankrutować i się popłakać z bezsilności, zrobili co zrobili. Z tej lekcji też warto czerpać, skoro już sami dziś mądrale-historycy dookoła i wszystko co Putin robi im się kojarzy z Niemcami lat 30. "

  myślę ze coś w tym jest z prawdy.
 • ------------inne spojrzenie
  http://www.youtube.com/watch?v=d9N_eCRXm5o
 • @CyprianPolak 15:56:31
  Czytam i nie poznaję - to na pewno Pan?
 • @Lotna 17:58:56
  D O K Ł A D N I E
 • @Lotna 17:58:56
  Plan jest realizowany zgodnie z biblijnym zapisem.

  Teraz prosze odpowiedziec jakim cudem zwykli ludzie moga tak manipulowac wydarzeniami by ustawiac sceny zgodnie z opisem na przestrzni ponad 2 mileniow w dodatku tak , by wszysyko bylo zsynchronizowane w czasie i przestrzeni zeby mohla nastapic idealna kulminacja na wszystkich poziomach ktore sa kontrolowane?

  Zdajesz sobie spraee ile pokolen wtajemniczonych ludzi bierze w tym udzial?
  Skad znali charakterystyke geologiczna naprzyklad lub skad wiedzieli jaki jest wyglad poszczegolnych regionow widzianych z kosmosu?

  To wszystko zawiera profetyzm biblijny.

  Nawet nazwiska ktore staja sie historycznymi symbolami koduja progetyzm biblijny.

  Biblia to nie jest ksiazeczka wydana na kilkanascie lub kilka lat przed wydarzeniem ktore zostalo opisane.

  Zeby znalezc odpowiedz na to Co\kto stoi za Biblia i dlaczego trzeba najpierw zapoznac sie w jakims stopniu z historia starozytnych kultur i porownac to z nowoczesna wiedza astronomiczna i astrofizyczna.

  Bez watpienia Binlia jest planem i bez watpienia docjodzi do ciaglego procesu formowania swiata wedlug jej zapisow jednak skala z jaka mamy do czynienia , czas jaki obejmuje oraz precyzja powinny wskazywac na dosc dalekoidace wnioski.
  Wnioski ktore wraz ze znajomoscia tkzw. Mitologi starozytnych staja sie logiczna i spoja odpowiedzia.
 • @Maciej Piotr Synak 20:36:08
  No ja, a co chodzi? O tego Angola co za jabola? To Pana wytrąciło?
 • @eonmark 20:50:56
  Może to ludzie niezwykli?

  A może to nie ludzie???
 • @CyprianPolak 21:14:13
  ??????

  Mnie nic nie wytrąca.

  Po prostu nie poznaję stylu.
 • @eonmark 20:50:56
  "i bez watpienia docjodzi do ciaglego procesu formowania swiata wedlug jej zapisow "  Oj, chyba nie zawsze się udaje....


  ""schrzaniłeś mi zakończenie, ale w porządku"."


  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ciete-riposty-baracka-obamy/n81l6
 • @Maciej Piotr Synak 21:27:31
  W sztuce zawsze byłem eklektykiem.
  Nie chcę rozwijać dyskusji, która odbiega od tematu.
  Nie planowałem zresztą kolejnych komentarzy.
  Jak ma Pan wątpliwości to proszę na mail.
 • @Maciej Piotr Synak 21:26:52
  To nie sa ludzie.
  Nazywania sa roznie.
  Obserwatorami ( chociaz to nie pasuje do istot aktywnie bioracych udzial w formowaniu tkanki ludzkich spoleczenstw)
  Przybyszami, kosmitami, obcymi, poslancami - malak -angelos itd...

  A ci z nas ktorzy im tutaj wykonuja robotke lubia o sonie myslec ze sa wybrancami tez obnosza sie wszedzie z tym ich wszystkowidzacym okiem symbolizujacym najblizszy nam portal oraz innymi znakami ze polswiatka okultyzmu.
 • @Maciej Piotr Synak 21:38:54
  "Oj, chyba nie zawsze się udaje...."

  Jak bys widzial wiekszy obraz wiedzialbys ze udaje sie dokladnie to co opisali.
 • @eonmark 22:10:28
  A może słowo TWORY jest słowem odpowiednim??


  Co za portal??
 • @eonmark 22:11:41
  Kiedyś to pewnie opiszę - WYJAŚNIĘ.

  Na razie nie mogę.
 • @eonmark 13:08:40
  Kim jest stary król?
 • @jaros 22:29:45
  O, to też ciekawe pytanie.

  Ale jeszcze ciekawsze - kim jest młody król???

  Jeśli chodzi o monarchię - król Hiszpanii odszedł na emeryturę, zastąpił go jego syn...
 • @Maciej Piotr Synak 22:26:26
  Zadne twory, zadne egregore i tym podobne.
 • @jaros 22:29:45
  Mysl analitycznie.jak chcesz wiedziec to zajrzyj do apokalipsy i doczytaj kogo ma zaatakowac krol polnocy i jakie konsekwencje przyniesie to swiatu.
  Pomysl czego deficyt moze rzucic swiat na nogi.

  Wszystko mamy przez caly czas przed nosem.
 • @eonmark 23:21:12
  rosja przejmie ropę na bliskim wschodzie i odetnie od "paliwa" dosłownie i w przenośnie US'a i resztę. w tę stronę?
 • @Maciej Piotr Synak 22:26:26
  http://www.youtube.com/watch?v=Kfwv2g65BRM o tym mówisz?

  http://www.youtube.com/watch?v=e90tq9bzaJk
 • @eonmark 23:21:12
  Król północy wkroczy na południe. Rosja wkraczająca do Gruzji?
  Oczywiście chodzi o deficyt ropy.
 • @jaros 06:49:04
  Czy wkroczenie do gruzji zdestabilizowaloby swiat ?

  "11 A kupcy ziemi płaczą i żalą się nad nią, bo ich towaru nikt już nie kupuje..."
 • @jaros 06:49:04
  W pewnym sensie Rosja wkroczyła na południe - na Krym.

  Eeee.... "przepowiednia" spełniona!!

  He he...

  Co na to amerykanie ? - "schrzaniłeś mi zakończenie..."
 • @RedaktorJądrowy 23:33:20
  Bardzo ciekawe, to o tych kłamstwach.

  Właśnie o to chodzi, dokładnie w ten sposób niemcy - i generalnie zachód - podbijają wschód. Przez 100 lat przesunęli granicę o 100 kilometrów.

  Tylko posługując się kłamstwem.

  Wszystko w miarę opisane tutaj:

  http://werwolfcompl.blogspot.com/
 • @Maciej Piotr Synak 20:58:44
  Rosja potrzebuje portu czarnomorskiego...to jeden z pomniejszych kluczy w kwestii wedrowek na lini pn-pd w przyszlosci...niezbyt odleglej.
 • @Maciej Piotr Synak
  Pan w tym bardziej siedzi a i widział to już od dwoch lat.
  Czy wojna może wybuchnąć we wrześniu?
 • @Maciej Piotr Synak
  Wydaje się, że UE zapędzona została przy pomocy agentów Stasi/DSS których dossier ma Wołodia w ślepą uliczkę. Ponad 60% dostaw energii z Rosji, 75% pieniędzy pożyczonych przez banki UE wylądowało w Rosji. Wołodia wykołował EU na sucho. Ma w głęboko dupie ich sankcje. To interes UE by odzyskać to co włożyli.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej