Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
380 postów 1456 komentarzy

Argonauta

Argo - Wszystko co chcesz jest możliwe. Patrz tylko na to, czego nie widać....

Islamski Werwolf

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Spisek? Przecież spiski nie istnieją...

 

 

 

 

 

Kiedy islamiści stosują wobec zachodniego państwa metody rodem z Werwolfu, metody które niemiecka 5 kolumna stosuje na Słowianach od ponad 1000 lat, to to nie jest spiskowa teoria dziejów, ani przesada, ani paranoja, tylko to jest spisek.


Tak, to jest spisek!

Sabotaż i dywersja.

 

 

 

 

 

 

 

W brytyjskiej weekendowej prasie ponownie ukazała się seria artykułów na temat islamizacji oświaty w Birmingham i innych miastach. W trwającym już od dwóch miesięcy skandalu zabrał również głos premier David Cameron.

 

"To bardzo niepokojące. Tak, szkoły powinny mieć swobodę, aby inspirować dzieci, ale są pewne reguły gry i nie pozwolimy na ekstremizm, infiltrację i islamizm w naszych szkołach" - powiedział premier Cameron o odkrytym w Birmingham domniemanym spisku, któremu brytyjska prasa nadała kryptonim "Koń Trojański".

 

Tymczasem "Sunday Telegraph" ujawnia, że "Koń Trojański" dotarł już również do Manchesteru, do dwóch dzielnic Londynu i do Bradford,a islamscy aktywiści z różnych miast uczą się od siebie nawzajem jak opanowywać komitety rodzicielskie, nękać i pozbywać się kierowników szkół, a potem zastępować ich zwolennikami islamizacji.

 

Z kolei "Sunday Times" informuje, że związek zawodowy kierowników szkół interweniował już w obronie swoich członków w sześciu szkołach podstawowych w Birmingham i wszczął własne dochodzenia w dalszych sześciu.

 

Śledztwo prowadzą też władze miasta, a inspektorat szkolny przeprowadził nadzwyczajne kontrole w 21 szkołach w Birmingham. Również minister oświaty powołał specjalnego pełnomocnika do zbadania afery. Został nim były szef brygady antyterrorystycznej Scotland Yardu Peter Clarke.

 

 

 

//fakty.interia.pl/swiat/news-spisek-muzulmanow-w-wielkiej-brytanii-to-bardzo-niepokojace,nId,1419538

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej