Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
380 postów 1456 komentarzy

Argonauta

Argo - Wszystko co chcesz jest możliwe. Patrz tylko na to, czego nie widać....

Putin: Trzeba przeanalizować wydarzenia na Ukrainie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

przeklejka z interii, ale ważna

 

Prezydent przestrzegł zarazem przed podejmowaniem decyzji, które mogłyby ograniczyć prawa i wolności obywateli. Putin mówił o tym na spotkaniu z władzami Rady Federacji, wyższej izby rosyjskiego parlamentu. Prezydent podjął senatorów w swojej rezydencji w Nowo-Ogariowie koło Moskwy.

- Powinniśmy przeprowadzić taką analizę, aby odgrodzić naszych obywateli od przemocy ze strony różnych radykałów, terrorystów i ludzi o skrajnych poglądach - oświadczył.

Prezydent zaznaczył, że "trzeba postępować rozważnie". - Nie wolno nam wpadać w euforię i tworzyć warunków, które będą nie do przyjęcia dla społeczeństwa obywatelskiego - oznajmił.

- Obywatele powinni zawsze wiedzieć, że mają zestaw środków i metod - legalnych środków i metod - z których mogą skorzystać, aby przedstawić swoje pretensje władzom, jeśli nie jest to możliwe w inny sposób, w tym przez organizowanie wieców, demonstracji i pochodów- dodał.

Putin nie wykluczył wprowadzenia zmian w prawie o organizacjach pozarządowych (NGO). - Nie wolno zostawiać furtek dla tych, którzy zajmują się nie obroną interesów obywateli FR, lecz interesów obcych państw wewnątrz Rosji - oświadczył.

Z Moskwy Jerzy MalczykCzytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-putin-trzeba-przeanalizowac-wydarzenia-na-ukrainie,nId,1399159?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 

Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin podkreślił dziś potrzebę przeprowadzenia analizy wydarzeń na Ukrainie i "kolorowych rewolucji" w innych krajach, aby - jak to ujął - odgrodzić obywateli Rosji od terrorystów i ludzi o skrajnych poglądach.

 

 

 

Prezydent przestrzegł zarazem przed podejmowaniem decyzji, które mogłyby ograniczyć prawa i wolności obywateli. Putin mówił o tym na spotkaniu z władzami Rady Federacji, wyższej izby rosyjskiego parlamentu. Prezydent podjął senatorów w swojej rezydencji w Nowo-Ogariowie koło Moskwy.

 

 

- Powinniśmy przeprowadzić taką analizę, aby odgrodzić naszych obywateli od przemocy ze strony różnych radykałów, terrorystów i ludzi o skrajnych poglądach – oświadczył.

Prezydent zaznaczył, że "trzeba postępować rozważnie". - Nie wolno nam wpadać w euforię i tworzyć warunków, które będą nie do przyjęcia dla społeczeństwa obywatelskiego – oznajmił.

 

- Obywatele powinni zawsze wiedzieć, że mają zestaw środków i metod - legalnych środków i metod - z których mogą skorzystać, aby przedstawić swoje pretensje władzom, jeśli nie jest to możliwe w inny sposób, w tym przez organizowanie wieców, demonstracji i pochodów- dodał.

 

 

I o tamtejszym Werwolfie:

 

Putin nie wykluczył wprowadzenia zmian w prawie o organizacjach pozarządowych (NGO).

 

- Nie wolno zostawiać furtek dla tych, którzy zajmują się nie obroną interesów obywateli FR, lecz interesów obcych państw wewnątrz Rosji - oświadczył.

 

Z Moskwy Jerzy Malczyk

 

 

Powiązane notki:

http://argo.neon24.pl/post/90076,ruska-agentura-zaczyna-trzepac-niemiecka-v-kolumne

 

http://argo.neon24.pl/post/90309,jamal-2-niemcy-nie-sa-juz-bezpiecznym-partnerem

 

http://argo.neon24.pl/post/91048,kolejna-odslona-konfliktu-niemiecko-rosyjskiego

 

 

 

 

 

http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-putin-trzeba-przeanalizowac-wydarzenia-na-ukrainie,nId,1399159

 

 

KOMENTARZE

  • @ autor
    No jak można tolerować tych,którzy działają na rzecz innych mocarstw? Putin, jeśli chodzi o prezydenta Rosji spełnia się na 6. Każdy, kto myśli inaczej jest walnięty chyba. Putin dla Rosji jest idealny. Jeśli żydzi zarządzają majdan, to trzeba się spodziewać określonych działań Putina. Putin działa zajebiście. Jako prezydent Rosji jest the best.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej