Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
380 postów 1456 komentarzy

Argonauta

Argo - Wszystko co chcesz jest możliwe. Patrz tylko na to, czego nie widać....

Po co ktoś takie rzeczy opowiada...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielki Szwindel jeszcze w tym roku??

 

Żydzi oczekują zaplanowanego Mesjasza - jak dojdzie do ujawnienia informacji, to odetną Szarona od respiratora?

No i jak tu nie wierzyć w "proroctwa" bankierów??

Przecież oni lepiej wiedzą...

 

 

Tymczasem warto przygotować ludność do spektakularnego oszustwa...

 

 

Podczas lotu nad Wielką Brytanią samolot A320 Airbus prawie zderzył się z UFO – oświadczył pilot statku powietrznego. Do zdarzenia doszło w ubiegłym roku, lecz jego szczegóły zostały ujawnione dopiero teraz, gdy agencja UK Airprox Board podała wyniki swoich badań do wiadomości publicznej.

W dokumentach śledztwa podano, że w chwili incydentu samolot znajdował się 20 mil od lotniska Heathrow na wysokości około 10 km. Jak powiedział pilot, po lewej stronie od kabiny pilotów pojawił się duży obiekt, który szybko zbliżał się do samolotu. W celu uniknięcia zderzenia pilot ostro skręcił w lewo, po czym obiekt zniknął z pola widzenia.

 

W strefie naziemnej i powietrznej lotniska w niemieckiej Bremie ogłoszono alarm z powodu niezidentyfikowanego obiektu latającego. Jako pierwsi duży świecący się punkt zauważyli kontrolerzy lotów. Z ich wieży wyraźnie było widać, jak zawisł on nad obszarem portu lotniczego. Odnotowały go również radary. Przez dwie godziny, podczas których niezidentyfikowany obiekt był ścigany przez policyjny śmigłowiec, lotnisko wstrzymywało loty i przekierowywało samoloty do sąsiednich miast.

Tymczasem w internecie pojawiło się wideo pochodzące rzekomo od świadków naocznych. Jest ono intensywnie omawiane na blogach, badają je również policjanci. Śledztwo prowadzone jest w sprawie stworzenia zagrożenia dla bezpieczeństwa ruchu lotniczego, a za to przestępstwo niemiecki kodeks karny przewiduje co najmniej cztery lata więzienia.

 

 

//polish.ruvr.ru/2014_01_09/Samolot-nad-Wielka-Brytania-prawie-zderzyl-sie-z-UFO/

//polish.ruvr.ru/2014_01_09/Alarm-na-lotnisku-w-Bremie-na-niebie-pojawil-sie-niezidentyfikowany-obiekt/

KOMENTARZE

  • ------------- błąd w myśleniu
    -- sąsiadka -STARUSZECZKA Ślązaczka bogobojna Pani -rzeczowa !!! opowiada b.ciekawe rzeczy np. po zapadnięciu zmroku drogę z pola do domu oświetlały jej 2 świecące kule , lecące 2m nad ziemią -albo !! widziała talerz latający , wiszący nad pustym lotniskiem --a tak w ogóle to latające świecące kule były zaprzyjaznione z jej wsią :)) -- a przed wojną ?? oo tu dopiero działo się -z każdym dniem Pani coraz więcej ciekawych rzeczy przypomina sobie .....
  • @ninanonimowa 19:23:17
    to były "świecoki" . moi przodkowie mieli pełno takich opowieści...nie wiadomo na ile było to prawdą a na ile opowiastką dla straszenia dzieci.
  • @prawi co wiec 19:43:02
    ---Pani mówi,że dużą grupą wracali a ona widział je od dziecka do dorosłości

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej