Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
380 postów 1456 komentarzy

Argonauta

Argo - Wszystko co chcesz jest możliwe. Patrz tylko na to, czego nie widać....

Czy anglosaskie pastuchy chcą z Ukrainy zrobić Syrię??

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nieudany mord założycielski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest kilka takich cytatów, jakie człowiek zapamiętuje na całe życie.

 

Bez wątpienia należy do nich zdanie wypowiedziane przez tragicznie zmarłego Lecha Kaczyńskiego, wypowiedziane do Polaków na jednym z wieców: „Będziecie należeć do bogatych państw zachodu”.

 

Niestety, ale wygląda na to, że Polacy  nie zrozumieli tego dosłownie... i oddali swoją pracę, czas i pieniądze w niewolę: zachodnim agenturom i ichnim  przedsiębiorstwom.

 
 

Pierwszego grudnia dokładnie takie słowa miał Jarosław Kaczyński dla Ukraińców.

 

„Drodzy bracia Ukraińcy, przyjechałem tutaj żeby poprzeć to, co jest waszym dążeniem, waszym marzeniem, żeby poprzeć tworzenie waszego związku z Unią Europejską, z Europą, wasz marsz na Zachód”

 

To nie jest tylko tak, że wy potrzebujecie Europy, że wy potrzebujecie Unii, Europa potrzebuje Ukrainy, potrzebuje Ukrainy, pamiętajcie o tym,miejcie tę pewność”

 

 

"Europa będzie silniejsza, będzie więcej znaczyć, jeżeli Ukraina będzie członkiem Unii".

 

A nawet, że właśnie w tym kierunku w swej polityce szedł jego brat prezydent Lech Kaczyński:


"Idziemy tą samą drogą i tą samą drogą będziemy iść dalej" - oświadczył Kaczyński.

 

 

 

Przywołując słowa wypowiedziane wcześniej na demonstracji przez duchownego, o potrzebie budowy moralnych podstaw polityki, moralnych podstaw życia publicznego, podkreślił, że to bardzo ważne dla tej drogi, na którą weszli Ukraińcy.

„Idźcie tą drogą, a z całą pewnością zwyciężycie. Przed chwilą słyszeliście słowa o tym, by się nie bać. Otóż zacytuję wielkiego Polaka, papieża Jana Pawła II: nie lękajcie się. Nie lękajcie, niech żyje wolna Ukraina, niech żyje wolna Polska”

 


Wyrażenie „związek z UE” można rozumieć wielorako – również jako związek niewolników z ich właścicielami.
Z całą pewnością UE potrzebuje nowych rynków zbytu, a także nowych niewolników, których mogłaby bezkarnie okradać.
 
Pasożytnictwo zachodnich przedsiębiorców wspomaganych robotą agenturalną odbija się na coraz wyższym statusie społeczeństw zachodniej Europy – po prostu stają się one coraz bogatsze. Wchłonięcie Ukrainy oznacza nowe zdobycze, nowe fabryki i możliwości – kupione za 10% wartości, co potwierdzają słowa "Europa będzie silniejsza, będzie więcej znaczyć, jeżeli Ukraina będzie członkiem Unii".
Kaczyński jednocześnie w tym samym tonie zapewnia ich, że zwyciężą tylko wtedy, gdy swoją politykę będą budować na moralności – co oczywiście nie udało się jeszcze w żadnym kraju na świecie.
Zachodnie państwa cynicznie w biały dzień rozgrywają przyszłość 40kilku milionów ludzi – oferując im jawnie ordynarne warunki współpracy.
 
Mord założycielski – bo tak należy nazwać żądania UE odnośnie uwolnienia Tymoszenko – nie udał się.
Gdyby władze Ukrainy zgodziły się na łamanie prawa na oczach całego świata, prawdopodobnie nie miały by wyjścia i musiały swoją twarzą żyrować okradanie Ukraińców przez zachodnie elyty. Do współpracy przy złodziejstwie potrzebny jest HAK – czyli mord założycielski...
Gdyby poniewczasie wycofali się, prawie na pewno UE podniosła by temat legalności uwolnienia Tymoszenko i medialnie zniszczyła skruszonych, ostatecznie eliminując ich raz na zawsze z polityki.
 
 
 
Polscy celetycy powinni się dwa razy zastanowić, zanim podejmą decyzję odnośnie Ukrainy.
Co zrobią, jeśli plan UE się powiedzie, a za 10 lat Ukraińcy obudzą się nagle z ręką w gównie?? Kogo obwinią za ten stan rzeczy? Oczywiście nie Kaczyńskiego, bo ten sprytnie powiedział im prawdę prosto w oczy. I wcale się tego nie wyprze - „ale, przecież wam mówiłem...”
Więc kto będzie winien? Większości z nich prawdopodobnie nie będzie już w życiu publicznym, obwiniony będzie cały naród polski.
Czy tego chcemy?
 
Propaganda jest niesamowita.
Media ekscytują się protestami na kijowskim placu, w migawkach widzimy, jak trzech osobników prętem rozwala jakąś dużą szybę – może w budynku rządowym. Wg medialnych przekazów 11 listopada w Polsce to na ulicach byli bandyci, a 1 grudnia na Ukrainie to jest opozycja.
Jakaś baba omawia sondaże, wg których 50% respondentów jest za przyłączeniem do UE, a „tylko” 42%jest przeciw.
Jak Gowin dostał 20% poparcie w wyborach na szefa Platformy, to „odniósł wielkie zwycięstwo”.
Szok w biały dzień - faceta trafił w totka 1 liczbę na 6 możliwych, a sukces odniósł niebywały...
  20%. Żenujące chwyty...
 
 
Na wypowiedzi tzw. ministra MSZ szkoda strzępić języka. Przypomnę mu tylko, żeby poprawił sobie podkolanówkę, bo znowu ma krzywo...
 
 
 

Medialnym wampirom i celetykom najwyraźniej wszystko jedno, czy ludzie zaczną do siebie strzelać i za naszą granicą, na naszej byłej ziemi, gdzie mieszka wielu Polaków – gdzie w dodatku wielu polskich przedsiębiorców ma swoje firmy i sprzedaje swoje towary- rozpęta się wojna domowa.
 
Grunt to się ekscytować w studio telewizji i wygłaszać głupoty ustami „ekspertów”, czyli kręcić lody dla zachodniego zleceniodawcy, czarnymi łapami wyciągać dla niego kasztany z ognia.
A jak Chiny napadną na Rosję – to kto będzie jakie kasztany wyciągać?
A jak Indie napadną na Chiny?
A jak Pakistan napadnie na Indie?
A jak Rosja napadnie na Niemcy?

   

 

Bycie cudzym pastuchem wydaje się być dla celetyków działalnością jedyną godną uwagi.
Jak się okazuje, nie musi to być jedyna postawa – nieugięta polityka nękanego sankcjami Iranu pokazuje, że można postawić się nawet największym zachodnim bandytom – i można ugrać to, czego się chce.
Kto nie szanuje siebie, tego nikt nie będzie szanować.
Jeszcze raz przypominam jak potraktowano Kwaśniewskiego,któremu bajek naściemniali, wycisnęli jak cytrynę, a potem wyrzucili – tak się kończy mord założycielski.
 
My wiemy, jak było, i nie idźcie tą drogą! Jarosławie Kaczyński! Lechu Kaczyński! Ludwiku Dorn iPsie! Nie idźcie tą drogą!
 
Nie idźcie tą drogą.
 


 


Po co Niemcy stworzyli Ukrainę?Polecam od punktu III:


//konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/102583,roman-dmowski-kwestia-ukrainska

 
 
 

//wpolityce.pl/wydarzenia/68523-o-czym-mowil-kaczynski-na-majdanie-drodzy-bracia-ukraincy-europa-potrzebuje-ukrainy-pamietajcie-o-tym

KOMENTARZE

 • ------- robią Syrię -tak wczoraj skomentowałam -wśród znajomych
  --------- podpisuję się pod Pana słowami
 • @Amarant 12:27:38
  W odpowiedzi na pytanie odpowiem, że:

  Są one nieudaną próbą dokonania zamachu stanu na Ukrainie.

  Pozdrawiam.
 • Wszyscy
  Tego też chcą Ukraińcy? Zaleje nas fala homoseksualistów czytaj pederastów, ja tylko proponuje aby zamiast słowa "pederasta" lub "gej" używać słowa : "waginosceptyk" - Śmiesznie i straszno wtedy się robi :-) )), lesbijek, a potem zoofili, pedofili.? Senat rozpatruje pozwalającą na to ustawę. Senat zajmuje się uchwaloną przez Sejm ustawą o cudzoziemcach, która przewiduje wydanie zezwolenia na pobyt czasowy w Polsce cudzoziemcowi, który jest w stałym związku z osobą tej samej płci będącą obywatelem Rzeczypospolitej, innego państwa UE lub państwa członkowskiego EFTA. Konserwatywne organizacje prorodzinne alarmują, że jest to boczna furtka do legalizacji w Polsce homozwiązków czytaj pedalskich, następne będą pedofilskie, zoofilskie, np. z kozą, capem..

  Jak wynika z treści przesłanego do redakcji portalu niezalezna.pl oświadczenia Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, ustawa ukrywa ten fakt informując jedynie o cudzoziemcu, który prowadzi życie rodzinne w rozumieniu Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności. Okazuje się, że w świetle orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka oznacza to również stały związek osób tej samej płci.

  Nawet pobieżna analiza prawna wykazuje, że prawo europejskie nie wymaga przyznawania cudzoziemcom ochrony „życia rodzinnego w rozumieniu Konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności”, ponieważ ich życie rodzinne jest już chronione przez inne przepisy tej ustawy.

  - Przyjęcie, stworzonego wyłącznie na użytek subkultur ruchu LGBT, art. 160 pkt. 3 będzie godziło w konstytucyjny model życia rodzinnego chroniony na mocy art. 18 Konstytucji RP. Stwierdza on, że pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej znajduje się „małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo” a nie „życie rodzinne w rozumieniu Konwencji”. Przepis artykułu 160 pkt 3 ustawy umożliwia, trudny do kontrolowania, napływ do kraju osób należących do środowisk LGBT, a pochodzących spoza obszaru UE – czytamy w oświadczeniu Ordo Iuris.

  Senacka Komisja Praw Człowieka, Praworządności i Petycji przyjęła poprawkę o usunięciu art. 160 pkt. 3 z ustawy. Poprawka ta umożliwia Senatowi wykreślenie przepisu z ustawy o cudzoziemcach.

  W związku z powyższym trwa akcja w ramach której internauci mogą podpisać petycję i zaapelować do senatorów o poparcie poprawki, wykreślenie art. 160 pkt. 3 z ustawy i w konsekwencji nie wyrażenie zgody na wprowadzenie do polskiego prawodawstwa przepisów podważających konstytucyjnie chroniony w Polsce model życia rodzinnego.
 • @AdNovum 13:41:13
  Myślę, że Julia Tymoszenko winna teraz NAPRAWDĘ obawiać się o swoje życie: to dość logiczne - jeżeli nie uda się rozwalić Ukrainy płatnym motłochem + akcją w mediach światowych, to jej protektorzy mogą kazać ją dmuchnąć na sicher. A wtedy to w owych mediach będzie się działo, a i zapewne decyzje polityczne i inne za tym mogą pójść.
 • @KOSSOBOR 15:11:15
  Bardzo prawdopodobny scenariusz, bo przecież im są potrzebne ofiary, które później zostaną ikonami walki o "demokrację".

  Pozdrawiam.
 • "Europa będzie silniejsza.... jeżeli Ukraina będzie członkiem Unii".
  O to im chodzi
 • @NUS 16:50:00
  A skąd taka pewność?

  Pozdrawiam.
 • @KOSSOBOR 15:11:15
  Mamy te same zdanie, pejsatym potrzebny "męczennik", Pzdr!
 • Wszyscy
  Eurosodomska rewolucja na Ukrainie w obrazkach http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a6.jpg
  Ale durne goje!!!

  Ale durne goje!!! Przed obejrzeniem poniższych ilustracji z rewolucji antyfaszystowskiej na Ukrainie można wysłuchać pieśni judeoanarchistów hiszpańskich w wykonaniu „polskiego patrioty”, żyda Jacka Kaczmarskiego, o obalaniu wszystkich murów i zdobywaniu wolności przez lud (wybrany). http://www.savetubevideo.com/?v=Xqr71_WX_U0

  Zwycięski lud raduje się ze zwycięstwa „wolności” na Ukrainie
  Hasidim Dance Simchat Beit HaShoeivah http://www.savetubevideo.com/?v=BiAzRmjhqJQ  „Nasze” niezawodne Femenki na czele rewolucji. Oczywiście na miarę możliwości.
  Femen Kızları Başbakanın Suratına İşediler / Ukrania FEMEN Pissing http://www.savetubevideo.com/?v=dJ13VoaJOUc

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a11-600x474.jpg

  a1

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r101.jpg
  A jednak prezes PiSsu działa razem z piss-Femenkami

  Pan towarzysz prezes partii PiSs dopinguje aktywistki rewolucji wolności z Femen do wzmożonej aktywności urologicznej.

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a21.jpg
  PiSs "elyta" czyli wrząca kartoflanka rewolucyjna

  PiSs „elyta” czyli wrząca kartoflanka rewolucyjna

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a41.jpg
  Rozradowany ukraiński lud (wybrany) szybuje z ukraińską flagą eurosodomicką

  Rozradowany ukraiński lud (wybrany) szybuje z ukraińską flagą eurosodomicką

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a5.jpg

  a5N0wa akcja działaczek społecznych FEMEN przed Ławrą Peczerską ma świadczyć o nieuchronności kary za brutalną pacyfikację EuroMajdanu w Kijowie 30 listopada. W oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej FEMEN napisano, że działaczka, symbolizująca anioła śmierci z sierpem w dłoni i złowieszczym wiankiem, pojawi się półnaga z napisem na ciele „Dyktatura powinna umrzeć”. FEMEN oskarżają prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza o „pobicie 30 listopada dzieci i cywilów na Majdanie”. „Kto sieje wiatr, ten zbiera burze” – czytamy w oświadczeniu. (za: http://wolnemedia.net/polityka/opozycjonisci-oglosili-poczatek-rewolucji/) http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a10-300x225.jpg
  Mini-mini-Trocki?

  Mini-mini-Trocki?

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a11-215x300.jpeg
  Dowód na ewolucję? Czyżby euromałpa?

  Dowód na ewolucję? Czyżby euromałpa?

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a12-300x174.jpg
  Do łunii !!! Bedom dawać ełra !!!

  Do łunii !!! Bedom dawać ełra !!!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a13-300x167.jpg
  Jewrooseł Paul Kowal z PJN (Pomidorowa Jest Najlepsza) szef czegoś tam bardzo ważnego, bezapelacyjnie zaapelował o potępienie, zdecydowane i jednoznaczne. I o to w demonokracji chodzi, żeby działać.

  Jewrooseł Paul Koval z PJN (Pomidorowa Jest Najlepsza) szef czegoś tam bardzo ważnego, bezapelacyjnie zaapelował o potępienie, zdecydowane i jednoznaczne. I o to w demonokracji chodzi, żeby działać.  ZWYCIĘSTWO EUROSODOMY NA UKRAINIE – FINAŁ http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a211.jpg

  a21

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a14.jpg

  a14  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a15.jpg
  I wyczyścić Ukrainę z chrześcjijaństwa! Krzyż to obraza dla żydów!

  I wyczyścić Ukrainę z chrześcjijaństwa! Krzyż to obraza dla żydów!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a16.jpg
  Popalić krzyże, pościnać je. Obraza dla żyda! Antysemityzm! Więcej wolności!

  Popalić krzyże, pościnać je. Obraza dla żyda! Antysemityzm! Więcej wolności!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a19.jpg
  Wzejdzie nad Ukrainą tęcza przymierza wszystkich zboczeńców!

  Wzejdzie nad Ukrainą tęcza przymierza wszystkich zboczeńców!

  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2008/08/nie_dla_bydla.jpg
 • Wszyscy
  Cała Polska pasjonuje się tym co się dzieje na Ukrainie a tymczasem po cichu przechodzi ustawa o możliwości zatrudniania w przedszkolach ludzi bez wykształcenia pedagogicznego .To nic innego jak przygotowanie gruntu, by różnego rodzaju aktywistki z unijnymi projektami mogły sobie hasać po przedszkolach . Niedawno mieliśmy taka sytuację w Rybniku.
  Gdyby chodziło o rozwijanie zainteresowań, to w każdym miejskim wydziale oświaty leżą stosy podań bezrobotnych nauczycieli o specjalnościach :edukacja artystyczna, anglistyka itp.itd. To jest skandal !!! Najpierw jedną ustawą wprowadzono ( po cichu ) ZAKAZ finansowania zajęć dodatkowych przez rodziców, by nie mieli wpływu na to czego będą się uczyć ich dzieci, a teraz drugą ( po cichu ) chcą wprowadzić do przedszkoli ludzi bez przygotowania pedagogicznego, mających jedynie w głowach swoje chore ideologie !!!!!!
 • @KOSSOBOR 15:11:15
  "Myślę, że Julia Tymoszenko winna teraz NAPRAWDĘ obawiać się o swoje życie: to dość logiczne - jeżeli nie uda się rozwalić Ukrainy płatnym motłochem + akcją w mediach światowych, to jej protektorzy mogą kazać ją dmuchnąć na sicher. A wtedy to w owych mediach będzie się działo, a i zapewne decyzje polityczne i inne za tym mogą pójść."

  Że ty Kossobor i ten twój pryncypał nie boicie się, że pewnego dnia ktoś każe obedrzeć was ze skóry.

  Myślisz, że gadka "ja tylko wykonywałam rozkazy" zdziała cuda??

  Cuda to są w filmach.
 • Oto ci "bracia" i obraz, przekrój Knesejmu. Drastyczne!
  Sejm czyli Kneset przyjął uchwałę w sprawie Ukrainy Sejm czyli Kneset przy­jął przez akla­ma­cję uchwa­łę w spra­wie sy­tu­acji na Ukra­inie. W tek­ście po­ja­wi­ły się wzmian­ki m.​in. o “głę­bo­kim za­nie­po­ko­je­niu” i “po­tę­pie­niu” nie­uza­sad­nio­ne­go uży­cia siły. Za tę de­cy­zję w emo­cjo­nal­ny spo­sób po­dzię­ko­wał poseł PO Miron Sycz, który sam o sobie po­wie­dział, że jest “ukra­iń­skim po­słem”.

  O szcze­gó­łach tej uchwa­ły Ewa Ko­pacz mó­wi­ła pod­czas wcze­śniej­szej kon­fe­ren­cji pra­so­wej. Zło­żo­ny pro­jek­ty wielu uchwał (..), w związ­ku z tym, bę­dzie­my przyj­mo­wać przez akla­ma­cję ten pro­jekt uchwa­ły, który bę­dzie na­szym wspól­nym pro­jek­tem, a nie jed­ne­go, czy dru­gie­go klu­bu- mó­wi­ła mar­sza­łek Sejmu.

  Po­sło­wie wy­ra­zi­li za­nie­po­ko­je­ni sy­tu­acją na Ukra­inie, gdzie od ponad ty­go­dnia trwa­ją pro­unij­ne i an­ty­rzą­do­we de­mon­stra­cje. Pro­te­sty na Ukra­inie roz­po­czę­ły się 21 li­sto­pa­da, kiedy to rząd ogło­sił, że wstrzy­mu­je przy­go­to­wa­nia do pod­pi­sa­nia umowy sto­wa­rzy­sze­nio­wej z Unią Eu­ro­pej­ską. Pod­pi­sa­nie miało na­stą­pić na ubie­gło­ty­go­dnio­wym szczy­cie part­ner­stwa Wschod­nie­go w Wil­nie.

  Tuż po przy­ję­ciu uchwa­ły przez pol­ski Sejm, na mów­ni­cę wy­szedł poseł PO Miron Sycz, który jako ukra­iń­ski poseł po­dzię­ko­wał swoim ko­le­gom.

  - Pra­gnę po­dzię­ko­wać za wspie­ra­nie spo­łe­czeń­stwa Ukra­iń­skie­go. Żaden kraj nie za­an­ga­żo­wał się tak we wspie­ra­nie spo­łe­czeń­stwa Ukra­iny jak pań­stwo pol­skie. To wiel­ki wy­si­łek – dzię­ko­wał poseł.

  - Nie­ste­ty zo­sta­li­śmy wszy­scy oszu­ka­ni przez pre­zy­den­ta Ukra­iny(który zwalcza banderowców i upowców!!!). Czu­je­my się oszu­ka­ni – dodał. Sycz za­ape­lo­wał, aby dzia­ła­nia na rzecz zmian na Ukra­inie miały miej­sce rów­nież z ini­cja­ty­wy Unii Eu­ro­pej­skiej. Ps. Nic dziwnego – w tym czasie politykę PiS w stosunku do Ukrainy kształtowali tacy ludzie jak żydohajdamaka, także pomiot rezunów Paweł Kowal, którego poglądy na UPA są łudzące podobne do tych prezentowanych przez Związek Ukraińców w Polsce i postbanderowskie siły we Lwowie, Michał „Misiek” Kamiński czy honorowana teraz przez Bronisława Komorowskiego Bogumiła Berdychowska. Sekundował im poseł Marek Kuchciński (jeszcze w PiS).

  Ich partnerem był poseł PO, Ukrainiec MIRON SYCZ, zaufany człowiek Donalda Tuska (jak bardzo zaufany można było zobaczyć w telewizjach, gdy brylował w otoczeniu kandydatki PO na prezydenta Elbląga, posłanki Gelert) a dziś przewodniczący sejmowej Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych. To o nim poseł Golba z Solidarnej Polski powiedział tak:
  „Pochodzę z miejscowości Wiązownica, która w kwietniu 1945 roku została spalona przez bandę UPA, oddział “Mścicieli”. Spalona została cała wieś, w tym dom moich rodziców. Na tej sali jest poseł, którego ojciec działał w tej bandzie” .***
  Ojciec posła PO, Ołeksandr Sycz, członek Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów został skazany w 1947 roku przez polski sąd na karę śmierci za działalność w UPA. Później kara została złagodzona na 15 lat pozbawienia wolności. Po twarzy Sycza widać do czego ten typ jest zdolny ten pomiot rezuna i ten uśmiech, i ten wąsik i ten “Twój GŁOS dla regionu”! Tusk i Palikot poszukują faszystów, a tu takiego mają jak na dłoni! Ale jak wiemy, dla Platformy taka rzeź jak ta ukazana na przykładach nie jest LUDOBÓJSTWEM. Tak syczą jej posłanki i posłowie…NA POHYBEL SYCZU! Przypomnienie: Takich posłów w Sejmie/Knesecie RP jest dużo. Top nie tylko ten jeden. Są w Platformie, są w Pis’ie. Są u Palikota. Dziwicie się treści uchwały Sejmu i Senatu dwu Izb Knesetu ? Ukrywanie zbrodni na Narodzie Polskim trwa nieprzerwanie od 1944 roku. I jakoś wydaje się dziwne że niby Rządzący się zmieniają a wspólników zbrodni jest tak dużo. Co robi Tusk i Diaspora (której ponoć nie ma). Co robił L. Kaczyński ?. Co robił KUL ? . Sprawa Juszczenki jako neobanderowca. Co zarządzil teraz Jarosław Kaczyński? – wstrzymanie się od głosu podczas głosowania w Sejmie ? Ci ”ludzie polityki” z PO/SLD/RPP/PSL to tacy sami dewianci karmiący się obrazami okrucieństwa z mordowania Polaków – z tego co robili ich rodzice lub w czym jako nastolatkowie uczestniczyli.Tylko Polacy podczas wyborów mogą ich wywalić z Sejmu glosując na prawych POLSKICH PATRIOTÓW. Innej drogi nie ma. Jeśli jednak się obrażą – nie wiadomo na kogo – i nie pójdą do głosowania to ci dewianci znów się wybiorą i będą dalej kontynuować swoją zbrodniczą politykę względem Narodu Polskiego. To nie do wiary, że ludzi są tacy GŁUPI i wierzą, że skrzyżowanie konia z osłem to jest koń. Polacy dali sobie wcisnąć tę „prawdę” i uwierzyli, że jeśli jedno z rodziców jest Polakiem to ich potomek jest Polakiem. Czyli pół-murzyn pół Polak to – Polak, pół Żyd pół Polak to – Polak, pół Arab pół Polak to – Polak, etc. a najlepiej jak jeszcze jest wrogiem polskiej tradycji, historii i polskiej racji stanu. Polakiem jest ten kto jest jest bezwzględnie wierny Naszemu Polskiemu Narodowi, którego rodzice są Polakami, ludźmi o białej skórze i oboje pochodzą z kręgu kultury łacińskiej, szanują religię chrześcijańską, tradycję i historię Polski, są jej wierni. Polska jest domem ojczystym dla POLAKÓW i mniejszości narodowych bezwzględnie wiernym Narodowi Polskiemu. Wszyscy wrogowie Nas Polaków wynocha z Sejmu, z instytucji Państwa Polskiego a zwłaszcza z obecnego systemu niesprawiedliwości w Polsce(!) – j jak powiedział Cejrowski – wszyscy WON, a ja bym ich jeszcze pozbawił majątku w całości jako zdrajców i rabusiów. Nikt z nich ani ich pomiotu do czwartego pokonania nie może pracować w żadnej instytucji Państwa Polskiego. Ten Sycz powinien być wypierdolony z Polski w bydlęcym wagonie. [Aż się popłakałem z radości, gdy przeczytałem ową wiadomość. Bardzo dziękuję ukraińskiemu posłowi za tę wypowiedź. Postawa polskiego sejmu była ze wszech miar budująca. Mamy wspaniałych polskich posłów i jednego wspaniałego ukraińskiego posła. Jestem z nich bardzo dumny! Szczególnie duma mnie rozpiera, gdy widzę na mównicy posła Mirona Sycza. Jego obecność w polskim Sejmie kompromituje tylko polski system wyborczy NO I WYBORCÓW.]

  Ludobójstwo czy hobby ojca posła Sycza. Skazanego po wojnie na karę śmierci za zbrodnie popełnione na Polakach, zamienione na 15 lat więzienia, wyszedł przedterminowo ponieważ zapisał się w celi do PZPR!!!! I ZMIENIŁ ORIENTACJĘ NA BOLSZEWIKA!!!
  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/miron-sycz.jpg?w=324&h=155 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/cialo-kobiety-przerznietej-pila.jpg?w=609&h=432 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn1.jpg?w=353&h=531 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn2.jpg?w=353&h=236 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn3.jpg?w=353&h=531 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn5.jpg?w=404&h=607 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn4.jpg?w=404&h=713 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn6.jpg?w=404&h=737 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn7.jpg?w=404&h=715 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn8.jpg?w=404&h=696 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn9.jpg?w=404&h=688 http://img191.imageshack.us/img191/6170/kxby.jpg http://img191.imageshack.us/img191/6170/kxby.jpg http://img854.imageshack.us/img854/3462/zxfc.jpg http://img577.imageshack.us/img577/9886/0ydi.jpg http://img577.imageshack.us/img577/9886/0ydi.jpg http://img600.imageshack.us/img600/4579/2jrr.jpg http://img191.imageshack.us/img191/27/dz0i.jpg http://img703.imageshack.us/img703/2075/bbfn.jpg http://img163.imageshack.us/img163/9273/yuol.jpg http://img818.imageshack.us/img818/8384/u3g2.jpg http://img835.imageshack.us/img835/7236/09mt.jpg http://img822.imageshack.us/img822/4405/tv0v.jpg http://img843.imageshack.us/img843/9577/uzw9.jpg http://img18.imageshack.us/img18/3797/pnv2.jpg http://img827.imageshack.us/img827/3610/5ld0.jpg http://img834.imageshack.us/img834/9334/j8zh.jpg http://img542.imageshack.us/img542/4967/rbhu.jpg http://img197.imageshack.us/img197/7598/v5ax.jpg http://img839.imageshack.us/img839/9731/m57n.jpg http://img585.imageshack.us/img585/3161/ri88.jpg http://img801.imageshack.us/img801/4985/5ggy.jpg http://img854.imageshack.us/img854/1769/t6ov.jpg http://img600.imageshack.us/img600/3565/hsn7.jpg http://img153.imageshack.us/img153/79/qpc8.jpg http://img836.imageshack.us/img836/864/pcan.jpg http://img41.imageshack.us/img41/1246/lny4.jpg http://img822.imageshack.us/img822/4206/hww4.jpg http://img822.imageshack.us/img822/4206/hww4.jpg http://img40.imageshack.us/img40/3130/dnmh.jpg http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/miron-sycz.jpg?w=324&h=155

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej