Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
380 postów 1456 komentarzy

Argonauta

Argo - Wszystko co chcesz jest możliwe. Patrz tylko na to, czego nie widać....

Siła myśli

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

GW też czasami pisze ciekawe rzeczy...

 

Kolejny artykuł traktujący o sile ludzkiego myslenia.

 

 

 

 

 

 

Od setek lat stosuje się negatywne myslenie w stosunku do nas, Słowian - cel wiadomy: podbój gospodarczy i polityczny, uczynienie koloni niewolników.

Najpierw zniewolenie umysłu, a potem podbój.

 

 

 

 

KOMENTARZE

  • @
    //"Od setek lat stosuje się negatywne myslenie w stosunku do nas, Słowian - cel wiadomy: podbój gospodarczy i polityczny, uczynienie koloni niewolników.
    Najpierw zniewolenie umysłu, a potem podbój."//

    To prawda, ale i tak się im nie udało nas zniszczyć. Wystarczy popatrzeć na polską młodzież, polskie piękne dzieci. Rzadko.., ale kiedy jadę metrem to z podziwem przyglądam się głównie dziewczynom. Są piękne, jedna ładniejsza od drugiej. I tak jest w całej Polsce, także na biednych wsiach. Piękni młodzi ludzie!! Nie udało się im zniszczyć słowiańskiej urody, to i Ducha nam nie zgaszą. "Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia" a słowiański punkt siedzenia jest obecnie bardzo wysoki-młodzi nie mają kompleksów, pomimo braku pracy itd.. Jak wiemy uroda potrafi wynieść ludzi na szczyty.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej